Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Polis Araç Mağazası açılmıyor

SonerCNGY

Üye
FT Kullanıcı
Discord
sonerbutdevelompie
Arkadaşlar polis marketi çalışmıyor nasıl fixleyebilirim ekte hata fotoğrafları var esx_menu_defaultu değiştirdim disc kullanıyorum 46697

policejob içerisinde araçlarınız config.lua'da kayıtlı değil

Veritabanında ki job_grades kısmında bulunan polis permlerinin name kısmında ki isimlerle esx_policejob/config.lua da ki vehicles kısmında bulunan tabloların isimleri uyuşmadığı için hata veriyor. job_grades tablosunda ki polis permlerinin ekran alıntısını ve esx_policejob/config.lua da ki vehicles kısmının ekran alıntısını paylaşırsanız yardımcı olayım.

Veritabanında ki job_grades kısmında bulunan polis permlerinin name kısmında ki isimlerle esx_policejob/config.lua da ki vehicles kısmında bulunan tabloların isimleri uyuşmadığı için hata veriyor. job_grades tablosunda ki polis permlerinin ekran alıntısını ve esx_policejob/config.lua da ki vehicles kısmının ekran alıntısını paylaşırsanız yardımcı olayım.
abi doğru değil mi abi :)

buyrunuz içerisinde ssile beraber geçiktirdim biraz k.b

Veri tabanında bulunan name kısmında ki Türkçe rütbeleri silin daha sonra stajyer memur = police1 olacak şeklinde güncelleyin gördüğünüz gibi vehicles tablosunda police1, police2 diye gidiyor ama veri tabanında Stajyer memur , Memur diye gidiyor bunların birbirine eşit olması gerekiyor.

Anydesk üzerinden erişim sağlarsam daha seri çözebiliriz gibi. Discord üzerinden bana ulaşabilir misiniz?

Arkadaşlar Konu @Kaves'inde yardımıyla çözüldü esx_policejob 'u değiştirdim Datalardan eskilerini düzgünce silip yenilerini okuttum sizlerede düzgün çalışan jobu söyle bırakıyorum iyi forumlar :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!