Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Persetige RolePlay Türkiye 'de Acılış 28/11/2020

CrocodileJam

Üye
FT Kullanıcı
ACILIŞ : 28/11/2020
[TR] PRESTİGE ROLEPLAY TÜRKİYE'DE
iLGİLİ YÖNETİM
GELİŞMİŞ SCRİPT
+80 FPS
GELİŞMİŞ SASP
CETE ALIMLARI
YENİ NESİL CETE SİSTEMİ
P2W YOK !!!!!!
BANKA SOYGUNU
EV SOYGUNU
GÜNCEL İLLEGALLER
SİZDE BİZE KATILMAK İSTERSENİZ DİSCORDA BEKLERİZ :
standard (1).gif

Hayırlı Olsun.

Dewamke

Bu sunuya 1,5 ay önce girdim. İlk haftadan birçok kişiyle tanışıp kaynaştık. Sunucu da birbirinden güzel görevler var. Birinden sıkılırsan diğerine koşabilirsin. Bir çok rol edinebilirsin. Aklına gelen mesleği sadece söylemen yeterli. Bir kaç gün içerisinde anında getiriyorlar. Uyu uyan ve bir bakıyorsun 2 meslek birden gelmiş. Olan meslekleri daha da güzelleştirmişler. Bu arada pay2win olayı da yok. Bence dene ve gör. Yönetim ekibinin ellerinize sağlık.

Serverde 2 haftadir oynuyorum ve cidden cok kaliteli roller donuyor olgun ve iyi insanlarin oldugu yer canli destegi 7/24 calisiyor ve bir sikayet oldugunda aninda iletisime geciyorlar memnuniyetle tavsiye ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!