Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Paze Development's

Paze

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! Paze#0256
Fivem & Discord Developer's

Adınız : Gürkan
Yaşınız : 22
Yaşadığınız Yer : Edirne
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz :
4 Yılı aşkın bir süredir fivem platformunda hem discord hemde developerlık olarak birçok sunucuda yer aldım. Çok fazla ücretli çalışmalarım.
Günlük Online Süreniz : Akşam 8 - Gece 12 arası Online'ım
Özellikleriniz : Hızlıyım, Güvenilirim, İşimi ciddiye alırım ve benim özelliğim değil ama fiyat konusunda ekonomiğim.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :
Discord: Paze#3610 (Discord Link Eklemek Yasaksa Eğer Yetkililer Uyarabilirse Güzel Olur.)

Bildiğiniz Diller Ve Düzeyleri : JavaScript / Orta, .Lua / Orta, Phyton / Orta.
Diğer / Ek :

Discord Bot Kodlarım.
Paketinize her türlü script ve araç eklenir.
Paketinize script eklenir.
Database düzenlenir.
Paketinizin Resources ve Server.cfg İçeriği Düzenlenir.
Referanslı Disc, M3 Türkçe Ve İngilizce Dil Destekli Paket Satışımız Vardır.

Mesajlarınıza en kısa sürede dönmeye çalışıcam.
Sorular ve iletişim için discord adresimi kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
topluluk discordu yönlendirmesi yasak olduğundan dolayı tarafımca temizlenmiştir.

Komik , Bir Kaç Hafta Önce Beraber Gevezeye Paket Yaptırmıştık , Beni Dolandırmaya Çalışmıştı Bir Kaç Haftaya Developer Kesilmiş Arkadaş.

tgemre tgemre Moderatör arkadaşların konuyu baltalayıcı yorumların kaldırılmasını rica ediyorum arkadaşların herhangi bir kanıtı varsa sunabilirler.

tgemre tgemre Moderatör arkadaşların konuyu baltalayıcı yorumların kaldırılmasını rica ediyorum arkadaşların herhangi bir kanıtı varsa sunabilirler.
Kişiler doğruluk payı varmıdır bilemem fakat , argo , küfür içermeyen sadece görüşlerini belirten yorumlar atmışlar.

SkyElder SkyElder D AlperenDemirr Kişi hakkında şikayetiniz var ise lütfen '' Şikayetçiyim '' kategorisine konu açınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!