Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Palm-bank v2 | IBAN Sistemi | Meta item sistemi ve daha fazlası

+rep başarılı

+rep

+rep başarılı fiyat vs. belli midir?

çok iyi telefon tekrar kart isteme muhabbetleri çok hoş +rep

satıcakmısınız yoksa bedavamı vereceksiniz

paralımı satıcaksınız yoksa bedava mı vereceksiniz bekliyorum dört gözle

Paylaş .d

kanka şu şifrelemeyi nne öğrenerek yaptınn yazılım dili olarak neyi öğrenmemiz yetecek
Bu tarz scriptler için lua, html, css, javascript öğrenmeniz yeterlidir. Eğer bir konu olduğunda danışma gereği duyarsanız, bana discord adresimden ulaşabilirsiniz; Yaşar#1024

Paylaşım olacak mı

hudu paylaşma şansınız varmıdır acaba ? SirYavuz SirYavuz beyfendi ?

Selamlar üzerinde çalışmış olduğum banka sisteminin tanıtımını sizlerle paylaşacağım script hala geliştirme aşamasındadır fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Paylaşma veya satma konusunu şuan düşünmedim tamamlanınca istek olursa forumda paylaşabilirim.

Mevcut özellikler :
- Uniq item sistemine entegredir her item’in kendine özel numarası vardır.
- IBAN hesap sistemi vardır. Para transferi için id değil herkese özel sabit bir IBAN oluşturulur onun üzerinden transfer gerçekleşir.
- Her hesaba özel şifre koyma özelliği vardır.
- Başkası sizin kartınızı alırsa şifresini biliyorsa istediği gibi kullanabilir.
- Çalınan kartları banka şubesine gidip belli bir ücret karşılığında iptal ettirebilirsiniz, iptalden sonra size yeni kart verilir.
- İllegal hesap sistemi mevcuttur hesap hareketleri polis tarafından tespit edilemez sahibi anonim olarak gözükür fakat o hesaba ait tek bir kart vardır onu kaybederseniz hesabınıza asla erişim sağlayamazsınız. Bu yüzden kart sahibi illegal kartını dikkatli taşımalıdır.
- Polisler bankadan isim ve Iban üzerinden sorgu yapabilir hesapları bloke edebilir veya yüksek miktarda işlem yapan hesapları görüntüleyebilir.
- Hesabınıza yanlış girişlerde telefonunuza bildirim gelmektedir.
- Yapılan işlemlerde telefonunuza bildirim gelmektedir.

Gelecek özellikler :
- Faturaları görüntüleme ve ödeme.
- Hesap geçmişini görüntüleme.
- Oyuncunun kimlik resmini girişte veya menude bir yerde gösterme.

Tanıtım videosunu YouTube kanalımda daha önceden paylaşmıştım bazı özellikler videoda olmayabilir.

Paylaşılırsa patlar fena olur

Başarılarının devamını dilerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!