Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Yapanlar, Yapacaklar Veya Alacaklar Okursa Sevinirim

RealEmo

Üye
FT Kullanıcı
Öncellikle herkese merhaba,

Bu konuyu açma sebebim paket yapan, yapmak isteyen veya almak isteyenler insanlar için.

Çoğu paket satışının altında görülen bi söz var. "bunlar hep leak scriptler kardeşim" Aslında çok doğru bi söz kimse darılıp gücenmesin. Öyle paket yapanların tek yaptığı start verip dataya okutmak. Bu herkezin aslında yapabileceği birşey. İnsanların o tarz paketlere para vermelerini mantıklı bulmuyorum. Sonuçda Paket sahibinin kendi yazdığı 1 tane script bile yok. Benim gibi düşünen birsürü insan olduğunu düşünüyorum. Piyasada script yazabilen insanlardan paket almanızı tavsiye ederim. Öyle hazır leaklerle dolu olan bi paket alırsanız o paketin sahibi emin olun paketdeki 1 bugu bile fixleyemez. Ya "kardeşim bozmuşsunuzdur" deyip mesajlarınızı görmezden gelir yada burada gelip konu açar ve işi cidden bilen insanlardan yardım alarak size yardım eder ki öyle insanların bu platformda olduğunu düşünmüyorum. Herkez ilk dediğim bahaneyi kullanıyorum. Birbirinizin Paketlerini veya scriptlerini leakleyerek bir yerlere gelemezsiniz. Maalesef öyle kendinizi geliştirmiş olmuyorsunuz.

Öncellikle herkese merhaba,

Bu konuyu açma sebebim paket yapan, yapmak isteyen veya almak isteyenler insanlar için.

Çoğu paket satışının altında görülen bi söz var. "bunlar hep leak scriptler kardeşim" Aslında çok doğru bi söz kimse darılıp gücenmesin. Öyle paket yapanların tek yaptığı start verip dataya okutmak. Bu herkezin aslında yapabileceği birşey. İnsanların o tarz paketlere para vermelerini mantıklı bulmuyorum. Sonuçda Paket sahibinin kendi yazdığı 1 tane script bile yok. Benim gibi düşünen birsürü insan olduğunu düşünüyorum. Piyasada script yazabilen insanlardan paket almanızı tavsiye ederim. Öyle hazır leaklerle dolu olan bi paket alırsanız o paketin sahibi emin olun paketdeki 1 bugu bile fixleyemez. Ya "kardeşim bozmuşsunuzdur" deyip mesajlarınızı görmezden gelir yada burada gelip konu açar ve işi cidden bilen insanlardan yardım alarak size yardım eder ki öyle insanların bu platformda olduğunu düşünmüyorum. Herkez ilk dediğim bahaneyi kullanıyorum. Birbirinizin Paketlerini veya scriptlerini leakleyerek bir yerlere gelemezsiniz. Maalesef öyle kendinizi geliştirmiş olmuyorsunuz.

Dediklerine çoğunlukla katılıyorum fakat script yapmayı bilmeyen insanların hepsi yardım edemez, bilinçsiz damgası vurman doğru değil. Bundan 12 ay önce bende paket sattığım zamanlarda çok ufak bir bilgim vardı ve insanlara yardım edebiliyordum kendi paketimin hatalarını düzeltebiliyordum. Uzun lafın kısası genelleme yapman pek hoş değil. Ama onun haricinde gâyet haklısın.

Açtığın konuyu pek hoş bulmadım açıkçası. Script yazamayan insanlar hataları fixleyemeyecek veya yardım edemeyecek diye bir kural yok. Yaptığın bir genelleme ve hoş değil bence. Herkes bu işleri bilerek annesinin karnından doğmadı sonuçta. Dediklerin de doğru şeyler var fakat genelleme yaptığın kısımlar hoş değil.

Açtığın konuyu pek hoş bulmadım açıkçası. Script yazamayan insanlar hataları fixleyemeyecek veya yardım edemeyecek diye bir kural yok. Yaptığın bir genelleme ve hoş değil bence. Herkes bu işleri bilerek annesinin karnından doğmadı sonuçta. Dediklerin de doğru şeyler var fakat genelleme yaptığın kısımlar hoş değil.
Script yazamayan insanlar tabiki de yardım edip bildiği kadarıyla scriptleri fixleyebilir ama bu platformdaki çoğu insan yardım etmiyor çünkü en küçük bir hatada müşteriyi suçluyor.

Script yazamayan insanlar tabiki de yardım edip bildiği kadarıyla scriptleri fixleyebilir ama bu platformdaki çoğu insan yardım etmiyor çünkü en küçük bir hatada müşteriyi suçluyor.
İşte o yüzden genelleme yapman hata dostum. Diğer dediklerine katılıyorum fakat genelleme yapman hoş değil. Ama genel olarak haklısın.

Saldırıya geçmeden dediklerime saygı duyduğun için teşekkür ederim RealEmo RealEmo.

Yakından örnek vermek gerekirse

+ e kardeş bu hile olmayanlarıda banlıyor helikopterden düştüm ban yedim

- eee nabayım atlamasaymış

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!