Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Öneri Script Söyleyin Yapalım

OgZn61

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
fivem.cyberkod.com
Discord
OgZn#4727
Öncelikle herkese merhaba forumlarda olmayan istediğiniz herhangi bir script varsa bizde projelerimize ekleyelim ve paylaşalım örneğin bizden meslek yada başka birşey isteyin sıfırdan yazalım örnek birşeyler arıyorum esx uyarlı script ne yapsak diye düşünüyoruz fakat fikir gelmiyor. Önerilerinize ve düşüncelerinize açığız. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Kardeşimle yaptığımız diğer scriptleri açtığım konulardan görebilirsiniz.

DF
Development istek daha uygun olurdu sanki

DF
konu taşınmıştır

DF
lssd_job[los santos şerif departmanı] güzel olabilir :D ben yaptım ancak istediğim şey şerifler ile polislerin gps üzerinden birbirlerini görebilmesi.

DF
kral bir şey sorucam sana. arabaya binince otomatik sürücü koltuğuna geçiyor 2.koltuktan. bunu nasıl kapatabilirim ?
Buyur yan koltuğa binince direksiyona geçmesini engeller forumdada vardır içinde direksiyona geçmek için bi komut satırı var ben onu devre dışı bıraktım şu şekilde

--[[RegisterCommand("shuffle", function(source, args, raw) --change command here
TriggerEvent("SeatShuffle")
end, false) --]]

aktif hale getirmek istiyorsan

RegisterCommand("shuffle", function(source, args, raw) --change command here
end, false)

yap.

DF

Ekli dosyalar

• koltukgecme.zip
    997 bayt · Görüntüleme: 3
Buyur yan koltuğa binince direksiyona geçmesini engeller forumdada vardır içinde direksiyona geçmek için bi komut satırı var ben onu devre dışı bıraktım şu şekilde

--[[RegisterCommand("shuffle", function(source, args, raw) --change command here
end, false) --]]

aktif hale getirmek istiyorsan

RegisterCommand("shuffle", function(source, args, raw) --change command here
end, false)

yap.
çok sağolasın kral

DF

kral başını ağrıttıysam kusura bakma genel bir sorun söylicem sana.

policejob ve esx_lootdeadbody' e ölü birinden silah alınca ve ambulancejob revive ile revlenince o kişi üstünden alınan silahlar geri geliyor bunu nasıl fixlerim ?

bunun için ayrı bir script yapabilir misin yada ?-

DF
Örneğin toplanan esrarın bir çakmak yardımı ile içilmesi güzel olurdu :)

DF
kral başını ağrıttıysam kusura bakma genel bir sorun söylicem sana.

policejob ve esx_lootdeadbody' e ölü birinden silah alınca ve ambulancejob revive ile revlenince o kişi üstünden alınan silahlar geri geliyor bunu nasıl fixlerim ?

bunun için ayrı bir script yapabilir misin yada ?-
Ölü lootlama scriptini kullanmıyorum birşey dersem yanlış olur bu yüzden kusura bakma :)

DF
Örneğin toplanan esrarın bir çakmak yardımı ile içilmesi güzel olurdu :)
Sıfırdan birşeyler yapmak istiyorum fakat dediğin şey için zaten yapılan scriptlerden birbirine entegre etmek örneğin esx_cigarett scriptinde sigara itemini çakmak sayesinde yakıyorsa sigaranın yanına bide o esrarı ekleyebilirsin.

DF
Ölü lootlama scriptini kullanmıyorum birşey dersem yanlış olur bu yüzden kusura bakma :)
kral peki policejob'ta dener misin bu sorunu acaba sende var mı ? birisini öldür ve üstündeki silahları al ardından revive olunca silahlar geri gelecek mi ?

DF
Merhabalar,

Araç muayene sistemi yapılabilir.

Araçta bir % yer alacak. Mil başına örnek veriyorum %3 bu düşecek. Bunu tekrar %100'e sadece mekanikler çıkartabilecekler. Polisler çevirmelerde %20'nin altında olan araçlara muayenesiz olarak ceza kesecek. %15'in altında ise araç performanstan düşmeye başlayacak.

DF
Telefon Kulubesi Olabilir Şehirin Farklı Bölgelerinde Telefon Kulubesinde Marker O Markerda Polisi,Ambulansı ara taksi çağır vb.

DF
Telefon Kulubesi Olabilir Şehirin Farklı Bölgelerinde Telefon Kulubesinde Marker O Markerda Polisi,Ambulansı ara taksi çağır vb.
Gcphone üzerinde bu var zaten. Nokta belirliyorsun oraya gelince telefonu açabiliyorsun. Ve oranın bir telefon numarası oluyor.

DF
Merhabalar,

Araç muayene sistemi yapılabilir.

Araçta bir % yer alacak. Mil başına örnek veriyorum %3 bu düşecek. Bunu tekrar %100'e sadece mekanikler çıkartabilecekler. Polisler çevirmelerde %20'nin altında olan araçlara muayenesiz olarak ceza kesecek. %15'in altında ise araç performanstan düşmeye başlayacak.
Fiveme 2. el araç satışı geldi Km sistemide yapılabilir projeye ekledik önerin için sağol. Beklemede kalın.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!