Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım NP-Menü(TÜM DOSYALAR DAHİL)

• Konbuyu başlatan geniuN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 31
  • Görüntüleme 10K

geniuN

Üye
FT Kullanıcı
Discord
discord.gg/Va2WMQgpyy
Öncelikle merhabalar paylaştığım NP-Menüyü her yerde bulabilirsiniz ama şu ana kadar GPS sisteminin fixlisini göremedim.GPS sistemi fixlenmiş,dpemotes triggerı yapılı ve fazladan bir çok sistem ekli ve ileriki zamanlarda bir çok mesleğe daha uyarlayacağım,umarım beğenirsiniz.Sıkıntı yaşayan olursa her türlü destek sağlarım.
Video : -
İndirme Linki :
Virus Total :
EMS Mesleği Resmon Değeri :
Polis Mesleği Resmon Değeri :
Mekanik Mesleği Resmon Değeri :
konumları LSPD yukarısındaki Mekaniğe göre düzenlenmiştir.İsteğe göre esx_mechanicjob/config.luadan değiştirilebilir.Aynı şekilde diğer mesleklerin yerleri de config.lua dosyasından değiştirilebilir.
Dosya içerisindeki her şeyi kurup server.cfg üzerinden start vermeniz yeterlidir.
Mesleklerin bir çok özelliği eksiktir fakat 1-2 gün içerisinde bütün mesleklere farklı farklı özellikler ve geliştirmeler eklenecektir.Takipte kalın.

Eline Sağlık. Yararlı Paylaşım.

Eline sağlık yararlı paylaşım, benim yaptığım sedye sistemini kullanman gözümden kaçmadı. Sağolasın :)

Eline sağlık yararlı paylaşım, benim yaptığım sedye sistemini kullanman gözümden kaçmadı. Sağolasın :)
aa öyle mi valla ben de bir ara bir yerde gördüm beğendim kullandım.Paylaşmamda sıkınıtı yok dimi? Eline sağlık bu arada.

geniuN geniuN hocam yapamadımda yardımcı olma sansın varmı? Onur#1476

Öncelikle merhabalar paylaştığım NP-Menüyü her yerde bulabilirsiniz ama şu ana kadar GPS sisteminin fixlisini göremedim.GPS sistemi fixlenmiş,dpemotes triggerı yapılı ve fazladan bir çok sistem ekli ve ileriki zamanlarda bir çok mesleğe daha uyarlayacağım,umarım beğenirsiniz.Sıkıntı yaşayan olursa her türlü destek sağlarım.
Video : -
İndirme Linki :
Virus Total :
EMS Mesleği Resmon Değeri :
Polis Mesleği Resmon Değeri :
Mekanik Mesleği Resmon Değeri :
konumları LSPD yukarısındaki Mekaniğe göre düzenlenmiştir.İsteğe göre esx_mechanicjob/config.luadan değiştirilebilir.Aynı şekilde diğer mesleklerin yerleri de config.lua dosyasından değiştirilebilir.
Dosya içerisindeki her şeyi kurup server.cfg üzerinden start vermeniz yeterlidir.
Mesleklerin bir çok özelliği eksiktir fakat 1-2 gün içerisinde bütün mesleklere farklı farklı özellikler ve geliştirmeler eklenecektir.Takipte kalın.
Can barı şahane kendin yaptıysan eline sağlık. Yararlı paylaşımın için teşekkürler.

hocam ben yapmadım yardımcı olabilirmisin? geniuN geniuN
Discord : Onur#1476

Can barı şahane kendin yaptıysan eline sağlık. Yararlı paylaşımın için teşekkürler.
bana ait değil sadece renk,foto vs. degistirdim cssine elledim yani paylasicam onu da yakin zamanda

hocam calısmadı işte belki ben yapmadım bi yardımcı olsan lütfen ya

bana ait değil sadece renk,foto vs. degistirdim cssine elledim yani paylasicam onu da yakin zamanda
Kral araç kontrol kısmı çalışmıyor bunun için elinde gerekli script varmı?

Kral araç kontrol kısmı çalışmıyor bunun için elinde gerekli script varmı?
Şu konudaki scripti indirip startlaman yeterli olacaktır.Paylaştığım menüyle uyumlu zaten. LİNK

Merhaba, discord linkinizi bırakabilir misiniz? geniuN geniuN

kelepcele çalışmıyor hocam sıkıntılı heralde

hocam kucaklama menusu nasıl ekliyebilirim?

disc ile uyumlumu

disc ile uyumlu mu derken menünün neyi disc ile uyumsuz veya uyumlu olabilir?
disc altyapılı paket yapmaya başladım kanka genelde disc oldumu hep bi problem vardır artık script eklerken herkese soruyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!