Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Nopixel Açlık ve Susuzluk barı.

esx_status üzerinden düzenleme yaptınız mı? esx_status/client/main.lua üzerinden düzenleme yapmanız lazım. Altta verdiğim şekilde

Ekli dosyayı görüntüle 5172
Bu şekilde düzenleme yaptım fakat açlık ve susuzluk hale etkisiz halde. Sadece bar duruyor. status-hud'un içinde bir şeyi kaçırmış olabilir miyim?

Bu şekilde düzenleme yaptım fakat açlık ve susuzluk hale etkisiz halde. Sadece bar duruyor. status-hud'un içinde bir şeyi kaçırmış olabilir miyim?
F8 üzerinde her hangi bir hata alıyormusunuz kontrol edermisin

F8 üzerinde her hangi bir hata alıyormusunuz kontrol edermisin
Kod:
SCRIPT ERROR: citizen:/scripting/lua/scheduler.lua:924: No such export getPlayerData in resources
Bu hatayı alıyorum

rica etsek esx_basicneeds ve esx_status scriptinizi paylaşırmısınız
Elbette dün aklımdaydı fakat işim olunca unutmuşum, Kullandığım basicneeds ve status Blaxman Blaxman'ın paylaşmış olduğu status ve basicneeds detaylı olarak hud'un üzerinden CSS düzenlemesi henüz yapmadım yaptıktan sonra tekrar atarım. /

Son düzenleme:
Elbette dün aklımdaydı fakat işim olunca unutmuşum, Kullandığım basicneeds ve status Blaxman Blaxman'ın paylaşmış olduğu status ve basicneeds detaylı olarak hud'un üzerinden CSS düzenlemesi henüz yapmadım yaptıktan sonra tekrar atarım.
Rica etsem VT koyarmısın? Yordum biraz ama:d

Denilen her şeyi yaptım hepsi çalıştı ama stress arttığı gibi düşmüyor ekmek yedim su içtim fayda etmedi nerde hata yaptım acaba ?

Denilen her şeyi yaptım hepsi çalıştı ama stress arttığı gibi düşmüyor ekmek yedim su içtim fayda etmedi nerde hata yaptım acaba ?
Esx basicneeds server luasına bakın remove stress yazan İtemi kendinize göre değiştirin

Arkadaşlar selamlar. Bu hudu birçok insan beğenir diye bulduğum gibi foruma koyuyorum. Hudun maalesef ki , esx_basicneeds ve esx_status bölümü ayarlı değil. Ayarlayabilen bir arkadaş onları da ayarlar ve foruma paylaşırsa çok güzel olur. Ben şimdi üstünde çalışılabilir diye koyuyorum. İyi kullanımlar.

SCRİPT KURULUM
// indirdiğimiz dosyayı resources içine atıp server.cfgden startını veriyoruz. Scriptimiz kullanıma hazır.

Ekli dosyayı görüntüle 4283

İyi forumlar. İyi kullanımlar. Dipnot: HUD ŞUANDA LEAKTIR. BU HUDU BU FORUMDAN ALIP SATAN ARKADAŞLARA LÜTFEN İNANMAYALIM.
kendi discord adresinizi paylaşırmısınız

disc mi ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!