Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

NinetyNine RP - Ready for 99

Frooz

Üye
FT Kullanıcı
Discord
akafrooz#7673
4745
Neden Ninetynine?
Nopixel gelmiş geçmiş en uzun süreli sunucu olduğunu hepimiz biliyoruz. Türk insanının oraya olan ilgisi ve alakası üzerine şu anda sizlerleyiz. İbrenin sona gelmesi ile birlikte platform discord adresini yayınladık.

Ne zaman Açılacak?
Çalışmalarımız sürüyor. En son ibrede çalışıyoruz. Büyük ihtimal Cuma günü açılabilir.

Sorularınız ve Fazlası
Sorularınız için discord adresimize gelip herhangi bir yetkiliye özel mesaj yolu ile sorabilirsiniz. İsterseniz gece isterseniz sabah farketmez en az 2 iş günü içerisinde sorunuz cevaplanır.

Scriptler
Ot toplama scripti
Kokain toplama
Afyon toplama
Kuyumcu, banka, market soygunu
Donator araçları
Düzenli market sistemi

Bugsuz telefon scripti
Göze hoş açlık ve susuzluk barı
Geliştirilmiş araç hudu
Konum göstermeni
LSPD için otomatik üniforma ( Rütbeye göre apolet takar )
Taktiksel silahlar
LSPD için silahlar.
EMS için sedye.
Taşınabilir sedye
Yatılabilir sedye.
Modlu polis ve EMS araçları
Organizatör sistemi
Holding Sistemi
Cartel Sistemi

Mafia sistemi

4746

İletişim Adresleri

Fotoğraflar
4747

4748

Son düzenleme:
Konunuza görsel zenginlik ve kurallar gereği konunuza görsel ekleyip,konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenlemeniz gerekmektedir.
İyi Forumlar Dilerim...​

Başarılar dilerim, umarım istediğinize ulaşırsınız.

Öncelikle belirtmelıyım ki konuyu baltalamak kesinlikle haddime değil, sunucuzdaki emek ellerinize sağlık ancak, Hakan O****. adlı kişinin önceden yaptıgı şehir paketine cogu şeyi benzettim. discord serveriniz üzerinden paylaştıgınız sunucuya girerek bir çok şeyi görme imkanım oldu. Bazı scriptler faaliyete bile girmemiş..

Umarım dilediğiniz konuma gelirsiniz <3

Öncelikle belirtmelıyım ki konuyu baltalamak kesinlikle haddime değil, sunucuzdaki emek ellerinize sağlık ancak, Hakan O****. adlı kişinin önceden yaptıgı şehir paketine cogu şeyi benzettim. discord serveriniz üzerinden paylaştıgınız sunucuya girerek bir çok şeyi görme imkanım oldu. Bazı scriptler faaliyete bile girmemiş..

Umarım dilediğiniz konuma gelirsiniz <3
Hakan O**** paketini biliyorum 100TL'ye mi ne satıyor. Bizzat girdim inceledim beğenmedik. Bazı scriptler faaliyete girmemiş derken hangileri acaba ben de haberdar olmak isterim. Yaklaşık 1 gün önce discord sunucumuz saldırıya uğradı tüm odaları sildik. Serverin açılma günü aksadı. Değerli yorumun için teşekkür ederim. frooz.#1759 eklersen konuşabiliriz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!