Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Newqb güncel paket arıyorum

ayhan

Üye
FT Kullanıcı
Newqb yeni scriptler ve sıkıntısız çalışan bug vs olmayan bir paket istiyoruz
Not : quassar telefon lisanlı bir şekilde mevcuttur
Bütçe 2000 tl civarıdır

Newqb yeni scriptler ve sıkıntısız çalışan bug vs olmayan bir paket istiyoruz
Not : quassar telefon lisanlı bir şekilde mevcuttur
Bütçe 2000 tl civarıdır
Piyasadakilerin çogunlugu zaten ufak tefek github den alinip eklenen scriptlerle dolu oldugundan dolayi bence direk txadmin üzerinden en güncel halini indir ve kur.
Scriptlerin neredeyse hepsini Türkcelestirdigim icin direk server.cfg dosyasina dil i TR olarak yap ve Türkce olarak kullan.
Ufak tefek NUI leri de Türkcelestirdinmi al sana saglam bir paket :D

Sonra gir qb nin discord kanalina, releases bölümüne git ve free tag i tikla, tüm bedava paylasilan scriptler önüne çikacaktir.
Ekledikce, ulan ben buna mi para veriyorum diyip artik kendin "developer" (dogrusu editor) olmaya karar vereceksin.
Sonra bir bakmissin kendi paketin olmus ve 3000 tl den satmaya baslamissin.
Bu fikri kimse vermez bak, 2000 tl yi gözden cikarmisken sana ayak üstü 3000 kazandirdim, 1000 tl kardasin..

ugraşmak isterseydim boyle bir konu açmazdım

Discord üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Piyasadakilerin çogunlugu zaten ufak tefek github den alinip eklenen scriptlerle dolu oldugundan dolayi bence direk txadmin üzerinden en güncel halini indir ve kur.
Scriptlerin neredeyse hepsini Türkcelestirdigim icin direk server.cfg dosyasina dil i TR olarak yap ve Türkce olarak kullan.
Ufak tefek NUI leri de Türkcelestirdinmi al sana saglam bir paket :D

Sonra gir qb nin discord kanalina, releases bölümüne git ve free tag i tikla, tüm bedava paylasilan scriptler önüne çikacaktir.
Ekledikce, ulan ben buna mi para veriyorum diyip artik kendin "developer" (dogrusu editor) olmaya karar vereceksin.
Sonra bir bakmissin kendi paketin olmus ve 3000 tl den satmaya baslamissin.
Bu fikri kimse vermez bak, 2000 tl yi gözden cikarmisken sana ayak üstü 3000 kazandirdim, 1000 tl kardasin..
Yanlış fikirde değilsin haklısında bir çok emek verilmeden yapılan işlemler neticesinde gördüklerimiz karşısında düşünce fikrine katılıyorum.

Discord adım : knoes

Discord üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.
herayoo yada herayoo#1907 olmazsa .gg/venny

Discord üzerinden ulaşabilirsiniz drxmaxi eski adım DrxMaxi#1337 en kötü ihtimalle .gg/base5m

Discord üzerinden ulaşırsanız yardımcı olabilirim: cagan#0006

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!