Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [New Qb] Merdo V1 Pack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Verilen hizmet, beyefendilik, kibarlık vb gibi detaylar daha önemli bence?
Alan müşteri free olduğunu bilerek alacağını düşünüyorum.
Leak scriptlerle paketi riske etmek yerine böyle bir hamle daha hoş değil mi sence de?

DF
Verilen hizmet, beyefendilik, kibarlık vb gibi detaylar daha önemli bence?
Alan müşteri free olduğunu bilerek alacağını düşünüyorum.
Leak scriptlerle paketi riske etmek yerine böyle bir hamle daha hoş değil mi sence de?
free paket mi daha hoş bir hamle? kendin qbcore paket oluştur türkçeleştir daha detaylı olur hizmet beyefendilik bunlar 2. seviye şeyler önemli olan paket hadi örnek veriyorum paket iğrenç rezalet adam çok kibar çok yardım sever alacak mısın o paketi?

DF
free paket mi daha hoş bir hamle? kendin qbcore paket oluştur türkçeleştir daha detaylı olur hizmet beyefendilik bunlar 2. seviye şeyler önemli olan paket hadi örnek veriyorum paket iğrenç rezalet adam çok kibar çok yardım sever alacak mısın o paketi?
Paketin sadece 2 görseli var nereden çıkarttın paketin kötü olduğunu onu anlamadım :D

DF
örnek veriyorum dedim bu paketten bahsetmiyorum?
Örneğinden devam edersek o zaman, ben bir müşteri olsam görüntüye vb önem vermem paket vaat edileni yapıyorsa benim için güzeldir. Sorunsuz olması daha önemli bence, bide bunun yanına ilgi, verilen hizmet eklenirse tadından yenmez mesala.
Sunucu açan bir çok arkadaş kendisi uğraşmak istemediği için hazır paket satın alıyor ve sorunsuz olmasını istiyorlar bu yüzden free scriptleri çok sıkıntı edeceklerini düşünmüyorum. Ayrıca bu paketin fiyatı diğerlerine göre uygun olacaktır muhtemelen.

DF
Örneğinden devam edersek o zaman, ben bir müşteri olsam görüntüye vb önem vermem paket vaat edileni yapıyorsa benim için güzeldir. Sorunsuz olması daha önemli bence, bide bunun yanına ilgi, verilen hizmet eklenirse tadından yenmez mesala.
Sunucu açan bir çok arkadaş kendisi uğraşmak istemediği için hazır paket satın alıyor ve sorunsuz olmasını istiyorlar bu yüzden free scriptleri çok sıkıntı edeceklerini düşünmüyorum. Ayrıca bu paketin fiyatı diğerlerine göre uygun olacaktır muhtemelen.
fiyat yönünden haklısınız fakat yani gidip kendisi oluştursa yapsa zaten aynısı olacak ondan bahsediyorum biraz daha güzel sistemler ekleyerek satışa sunabilir

DF
fiyat yönünden haklısınız fakat yani gidip kendisi oluştursa yapsa zaten aynısı olacak ondan bahsediyorum biraz daha güzel sistemler ekleyerek satışa sunabilir
Abi anlamiyorum adam kendi paketini yapmiş madem almicaksınız niye adamin konusunu kirletiyorsunuz. Almicaksan ilgilenmiyorsan gec yani raider gibi niye millete laf atiyorsun. Ayrica bana suan piyasadaki tum scriptlerini kendisi yazmis 1 insan gosterirmisin ayrica otur paketler olda bile minimum 7k-10k hatta daha fazla fiyata satilacaktir turkiyede oldugumuz icin bunu kimse alamaz. Bilgisi olan adamlarda herkes yararlansin ve kendi cebine 3 5 birsey kalsin diye boyle seyler yapiyorlar ve fiyatlari uygun oldugu icin herkes bu tur paketleri tercih ediyor. Daha fazla tartismaya gerek yok zaten adam konu actigina pisman olmustur artik raiderle sen konuyu batirdiginiz icin size tesekkur ediyorum allah sizi basimizdan eksik etmesin alpyy AlperenVictory gibi olmak umarim herkese nasip olur.

DF
Muhtemelen güzel sistemler içerisinde vardır, github çok kaliteli scriptler olan bir platform eklendiğini düşünüyorum.

DF
Merhabalar, neden forum daki herkesi küçümsüyorsunuz ? kendi emeğimle bir şey yapmak istedim. Klasik FiveM kitlesi diyip susuyorum
Küçümsediğimiz bir şey yok sadece parayla satılacak şey var satılmayacak şey var eğer para edilmeyecek bir ürünü satışa koyarsan maalesef böyle bir geri bildirim alırsın, Genede senin şevkini kırdıysak özür dileriz başarılarının devamını dilerim !

DF
yav takma su tanımsızları paketin güzel spoiler yetersiz başarılar umarım satışın artar bunlar kötü paketlerinin satışı düşmesin diye her konuya sallıyorlar
Tanımsız ? adım leakhouse ucubesi diye çıkacağına az bilinirim tanınmak isteseydik leak paylaşıp sizi çoktan sollamıştık ama arkamızdan küfür edilmesini sevmiyoruz :D

DF
Abi anlamiyorum adam kendi paketini yapmiş madem almicaksınız niye adamin konusunu kirletiyorsunuz. Almicaksan ilgilenmiyorsan gec yani raider gibi niye millete laf atiyorsun. Ayrica bana suan piyasadaki tum scriptlerini kendisi yazmis 1 insan gosterirmisin ayrica otur paketler olda bile minimum 7k-10k hatta daha fazla fiyata satilacaktir turkiyede oldugumuz icin bunu kimse alamaz. Bilgisi olan adamlarda herkes yararlansin ve kendi cebine 3 5 birsey kalsin diye boyle seyler yapiyorlar ve fiyatlari uygun oldugu icin herkes bu tur paketleri tercih ediyor. Daha fazla tartismaya gerek yok zaten adam konu actigina pisman olmustur artik raiderle sen konuyu batirdiginiz icin size tesekkur ediyorum allah sizi basimizdan eksik etmesin alpyy AlperenVictory gibi olmak umarim herkese nasip olur.
sanane birader istediğim yorumu yaparım istediğim konuya katılırım sana mı sorucam bunu? ben adama öneri veriyorum konuyu batırmak gibi bir amacım yok sadece biraz daha güzel sistemler eklerse daha iyi olabilir diyorum gelmişsin burda boş muhabbet çeviriyorsun

DF
sanane birader istediğim yorumu yaparım istediğim konuya katılırım sana mı sorucam bunu? ben adama öneri veriyorum konuyu batırmak gibi bir amacım yok sadece biraz daha güzel sistemler eklerse daha iyi olabilir diyorum gelmişsin burda boş muhabbet çeviriyorsun
Adam 2 tane fotograf koymus hemen yok hepsi free yok qb temel sence normalmi ?

DF
yav takma su tanımsızları paketin güzel spoiler yetersiz başarılar umarım satışın artar bunlar kötü paketlerinin satışı düşmesin diye her konuya sallıyorlar
Dostum paketin kötü bile olsa emeğin yeter bu tarz insanları fivem ortamında takma eğer takarsan sende bunlar gibi olursun. Milletin paketini kötüleyip kendine müşteri çekmeye çalışan bir kaç insan. Paketinde başarılar dilerim umarım emeğinin karşılığını alırsın. 🤍
❤️

DF
Tanımsız ? adım leakhouse ucubesi diye çıkacağına az bilinirim tanınmak isteseydik leak paylaşıp sizi çoktan sollamıştık ama arkamızdan küfür edilmesini sevmiyoruz :D
yav he he canım sensin benı tokatlamısmıs denedınız 10tik geldi ne anlatıyon la bıze haberınız gelıyo wrhqwhnjqwehnjqwe siz kalp krizi numarası yapın hadi burdada adamın konusu baltamayın

DF
VentreGod VentreGod Kagan Kagan ilk önce neden ikinizinde bana taktığınızı anlamış değilim ben burda kendi emeğimle birşey yapıyorum madem okadar bilgilisiniz gidin kendiniz yapın burada benim gibi diğer arkadaşlarımızında yaptığı işi saygısızca bir yaklaşımda bulunmayın.

DF
Aga satış ise satış bölümüne at bunları ya off bedava diye bakıyoruz. yada ücretli yaz :D

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!