Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Nereden sunucu almalıyım?

• Konbuyu başlatan Aizey
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 30
  • Görüntüleme 3K
Aynen kardeşime gerekli izni ben verdim voxlity sadece bir [ DDOS ] korumasıdır , [ BOTNET ] için dayanacak bir sunucu zaten yoktur kardeşime işinde başarılar dilerim :)

DF
Chroke internet ve bilişimi tavsiye edebilirim kendileriyle yeni tanıştım fiyatları uygun geldi isteye göre test vds'de veriyorlar.

DF
Botnet alanında router paylaşımına otomatik geçen sensör modlu ddos koruması mevcut olan NS1TURKEY firmasını öneriyorum. Firma açılma sürecinde istanbulda ofisleri açıldı anlaşmaları yapıldı web sitesi bakım çalışmaları sürüyor. Alman asıllı hetzner firması ve google ile anlaşmaları var almanya lokasyonlarda hetznerin kendi sağladığı layer 3 4 7 korumaların yanısıra voxility koruması mevcut bunun da yanısıra şuanda hiç bir türk firmasının kullanmadığı Google Cloud Armor firewall hizmetini kullanıyor. Performans olarak bakıcak olursanız i9 ve xeon tabanlı sağlam işlemcilere sahipler tabii ki bahsettiğim korumaların tamamı dedicated serverları için geçerli diğer vds vps sunucularda verdikleri ddos hizmetlerinde google cloud armor bulunmuyor. Cloud armorun çeşitli botnet ataklarına özel robotik bir sistemi var ve gelen methodları exploitleri kendisi bypass edebiliyor sisteme hafıza edeibliyor. Sonuçta google'ın yaptığı bir firewall hizmeti ve şuanda buraya bu yazıyı yazabilmemizi bu forumu araştırabilmemizi sağlayan da google bence kendilerine ulaşmanız lazım sağlam bir sunucu fikriniz mevcutsa.

DF
GHS.NET.TR Öneririm, teknik desteği kendim sunduğımdan içimde bir şüphe yok, sizinde olmasın :)

DF
Şahsen tasarıma maliyet yatırmayan bir firma yada şahıs gidip te altyapı ile hiç ilgilenmez...
Merhaba,

Önerdiğiniz firmalar X5670 kullanırken biz yeni AMD EPYC işlemcileri kullanıyoruz. Türkiye'de oyun sunucusu satan firmalar arasında 10. Nesil HPE ve DELL sunucuları kullanan tek firmayız. Ucuz diye sunucularımızı Radore veya farklı veri merkezlerinde barındırabilirdik, ancak DGN Plus veri merkezinde barınıyor sunucularımız. Eleştirmeden önce araştırmanızı rica ederim.

DF
Merhaba,

Önerdiğiniz firmalar X5670 kullanırken biz yeni AMD EPYC işlemcileri kullanıyoruz. Türkiye'de oyun sunucusu satan firmalar arasında 10. Nesil HPE ve DELL sunucuları kullanan tek firmayız. Ucuz diye sunucularımızı Radore veya farklı veri merkezlerinde barındırabilirdik, ancak DGN Plus veri merkezinde barınıyor sunucularımız. Eleştirmeden önce araştırmanızı rica ederim.
Ön yargılı olduğum için özür dilerim, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Önerdiğim firmayı destek açısından önerdim ve gayet uygun fiyatlı bulmuştum.
Fakat tasarım ihtiyacınız var bunu da söylemek zorundayım. Hizmetiniz hakkında bilgi sahibi değilim fakat deneme olarak müşteriniz olacağım...

DF
Ön yargılı olduğum için özür dilerim, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Önerdiğim firmayı destek açısından önerdim ve gayet uygun fiyatlı bulmuştum.
Fakat tasarım ihtiyacınız var bunu da söylemek zorundayım. Hizmetiniz hakkında bilgi sahibi değilim fakat deneme olarak müşteriniz olacağım...
Tekrar merhaba,

Tasarım konusunda eksiklerimiz var, temayı henüz tamamlayamadık doğru. Ancak operasyonel yönde eksik bulunmuyor. Firma 7 ay önce kuruldu, yavaş yavaş tüm eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Öneriniz için teşekkür ederim.

DF
2 ay önce meric.net.tr den aldım ddos koruması da ekledim gayet memnundum desteğe yazdığımda da hemen yanıt geliyordu yaza kadar para biriktirip tekrar almayı düşünüyorum tavsiye edebilirim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!