Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum moderatör-admin-founder-director-discord developer vb

mertdalfidan

Üye
FT Kullanıcı
merhabalar ben mert 18 yaşındayım 700 saat fivem saatim var birçok sunucuda ve forum sayfalarında yetkili görevinde bulundum forum sayfalarından biride bu forum sayfasında moderatörlük yaptım bu konuda bilgiliyim değişik serverler da birbirinden farklı yetkiler de bulundum takım çalışmasına uygunumdur gayet özenli bi şekilde görevimi yaparım.

Adınız : mert
Soyadınız : dalfidan
Yaşınız : 18
Yaşadığınız Yer :istanbul
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : var
Günlük Online Süreniz : 10 ve üzeri
Özellikleriniz :girişkenim tecrübeliyim
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Dalfidan #2727
Diğer / Ek : asıl benim amacım insanların güzel eğlenceli vakit geçirmesi öyle server çok az kaldı ve ben insanların eğlenmesini istiyorum ve yönetimde insanların sorunlarına yardım etmek istiyorum aile ortamı oluşmasını istiyorum

Öncelikle merhaba yetkili olmak istiyorsanız buyrun deneyiminize göre verilir discord.gg/ultimatom

Şu anda toplam 15 kişilik bir yetkili ekibimiz var, tecrübeli birilerini arıyoruz. Gel ben seninle görüşeyim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!