Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Map Kapatma

Anthony

Üye
FT Kullanıcı
Yeni bir map fakat puase menu de halen los santos mapi var mapi nasıl kaldırabilirim ? eğer kaldırmak mümkün değilse direk pausemenuden mapi kaldırabilir miyim

DF
Mümkün olduğunu düşünmüyorum maalesef.

DF
Mümkün olduğunu düşünmüyorum maalesef.
Mapi kaldırmanın mümkün olduğunu biliyorum bazı sunucularda LS Mapinin kalktığını görmüştüm lakin nasıl yapıldığını bilmiyorum (Kast ettiğim mapi pausemenuden kaldırmak)

DF
Son düzenleme:
Biraz daha açıklar mısınız mümkünse görsellerle çok anlamadım.

DF
Merhaba,
Konularınıza sadece 24 saate bir güncel atabilirsiniz.
Aksi takdirde işlem uygulanabilir iyi günler iyi forumlar

DF
Merhaba,
Konularınıza sadece 24 saate bir güncel atabilirsiniz.
Aksi takdirde işlem uygulanabilir iyi günler iyi forumlar
Hocam bu satış konusu değil yardım konusu sorunum halen çözüme ulaşmadıysa ve kimse yardımcı olmuyorsa güncel atmak dışında ne yapabilirim ? zaten kendimce araştırıyorum

DF
Biraz daha açıklar mısınız mümkünse görsellerle çok anlamadım.
Hocam Vice city için Map ekledim mapin minimapini de ekledim fakat harita da fiziksel olarak los santos kalkmış olmasına rağmen minimap de kalkmadı şuan minimap de vice city sağ aşağıda gözükürken los santos fiziksel olarak olmamasına rağmen minimapde yerinde gözüküyor istediğim los santosu minimap ve pausemenuden kaldırıp vice city mapini ortalamak 39577

mapden kastım bu puase menu mapi (görsel temsilidir sorum fivem için)

DF

Ekli dosyalar

• 1609751321980.png
    1609751321980.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 1
Hocam bu satış konusu değil yardım konusu sorunum halen çözüme ulaşmadıysa ve kimse yardımcı olmuyorsa güncel atmak dışında ne yapabilirim ? zaten kendimce araştırıyorum
Forum kuralları bu şekildedir. Satış veya yardım konuları arasında ayrım yapılmaz. Güncel kuralına uymayarak konu açan diğer üyelerimizin hakkına giriyorsun.

DF
Şöyle bir çözüm yoluna gidebilirsin. Renkli harita scriptini al heryeri siyaha boya blipleri kaldır = artık map yok.
Biraz saçma bir yol ama işine yarıyabilir belki.

DF
Şöyle bir çözüm yoluna gidebilirsin. Renkli harita scriptini al heryeri siyaha boya blipleri kaldır = artık map yok.
Cevabınız için teşekkürler fakat galiba dediğiniz pek mümkün değil :d

DF
Sorunun herhangi bir cevabı olmadığı için başlık cevaplandı olarak değiştirilmiştir.

DF
Mapi png yapmak daha mantıklı bence.

DF
Discorddan ulaşırsanız birşey deniyip oluyo mu diye test edebilirim. Discord: Swindler#7937

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!