Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MALUM SUNUCU HUD

• Konbuyu başlatan Jaxis
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 5K
Eline Emeğine Sağlık Biraz Sonra Ben Yaptım Yazıp Paylaşıcam (Mizah)

lul

iyi kullanımlar arkadaşlar, paylaşma görevini üstlendiği için Jaxis Jaxis'e teşekkürlerimi sunarım.

çok sağolasın yanlız b i sorum olacak bende oyunun kendi orjinal oksijen barı cıkıyor onu nasıl kaldırabilirim hatta içki ile uyuşturucu barıda cıkıyor ?

çok sağolasın yanlız b i sorum olacak bende oyunun kendi orjinal oksijen barı cıkıyor onu nasıl kaldırabilirim hatta içki ile uyuşturucu barıda cıkıyor ?
Merhaba, elinizde GTA 5'in hudu ise bunu script aracılığı ile kaldırabilirsin.Fakat başka bir scriptli hud ise start verdiğin "server.cfg" den kaldırabilirsin.Elimde bu script bulunmuyor maalesef.Forum'da araştırırsan görmüştüm.Önüme çok kez çıktı.Kolay Gelsin ;)

Çok hoş elinize emeğinize sağlık gerçekten fakat kimsede olmayan benim de anlam veremediğim bir şekilde hudun html dosyalarındaki svgler ( simgeler) bende çıkmıyor ne yapmam gerekir sadece bu css'de değil nopixel hud v2'lerin hepsinde oluyor
ek: svgler varsayılan açma yolu paint.

eline emeğine sağlık çok güzel olmuş. Bir sıkıntı yaşıyorum açlık ve susuzluk barı azalmıyor sebebi nedir?

kolay gelsin esx_basicneeds ve esx_status'ünü güncellememe rağmen sunucuda yeme içme düşmüyor sabit kalıyor sıkıntı ne olabilir

Gta nın kendi hudunu nasıl kaldirabilirim ?

Can barı dışında hiçbiri çalışmıyor

@RESTWELL Radar While driving varsa stoplayın bunu kullanın

Ekli dosyalar

• b2k-minimap.zip
    92.2 KB · Görüntüleme: 23
Evet Gitti Ama ben mapin sadece araçta iken çıkmasını istiorum bunun için Radar While driving kullanmam gerekicek o nasıl olucak peki ?

Son düzenleme:
Güncel

Evet Gitti Ama ben mapin sadece araçta iken çıkmasını istiorum bunun için Radar While driving kullanmam gerekicek o nasıl olucak peki ?
sadece radar while driving i stoplayınca o oluyor diye biliyorum bir şey indiremene gerke yok

Nasıl kurucam

ben kurdum herşey tamam ama yemek ve su barı azalmıyor onu nerden ayalicam acaba

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!