Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz LSPD olarak server arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mia RolePlay paketi ile siz değerli fivem severlere rolü doruklarda yaşatacak !
+100 onlinesi ve 7/24 aktif yetkili ekibi null HardRP ve Orta Ekonomisi ile Tekrardan Fivem Türkiye'de ! Yüksek FPS Garantili.
Rol bilgisi olan veya olmayan herkes sunucumuza davetlidir. (Rol bilgisi olmayan arkadaşlara özel rol adminlerimiz eğitim vermektedir).
Birçok yeni geliştirilmiş legal ve illegal olmak üzere sıkılmayacağınız düzende tasarlanmış meslekler.
Holding Çete ve ekip alımlarımız aktifdir. Gerekli yardımlar ve konular discord sunucumuza geldiğinizde tarafınıza aktarılır
Ekip olarak gelenlere 1 Malikane ve 1 İşletme Hediyemiz vardır.
En fazla kişiyle gelen Ekibe 1 Hafta İşletme Hediyesiyle
Mülakatlarımız için Discord sunucumuza katılabilirsiniz.
Mülakatlarımız çok hızlı ve pratik bi şekilde yapılmaktadır sizleri hemen role sokmakla yükümlüyüz
Düzenli çekiliş ve etkinlikler ( Yarışlar, illegal dövüşler, kenevir savaşları )
Discord sunucumuz :

7/24 aktif yetkili ekibi

HardRP ve Orta Seviye Ekonomisi ile Fivem Türkiye'de ! Yüksek FPS Garantili.

Rol bilgisi olan herkes sunucumuza davetlidir.

Birçok yeni geliştirilmiş legal ve illegal olmak üzere sıkılmayacağınız düzende tasarlanmış meslekler.

Aile Çete ve ekip alımlarımız aktifdir. Gerekli yardımlar ve konular discord sunucumuza geldiğinizde tarafınıza aktarılır.

Ekip olarak gelenlere özel fırsatlarımız bulunmaktadır.

Mülakatlarımız için Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Mülakatlarımız çok hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır sizleri hemen role sokmakla yükümlüyüz.

Düzenli oyun içi çekiliş ve etkinlikler ( Yarışlar, illegal dövüşler, kenevir savaşları )

Discord İçin Bana Ulaşınız

Selamlar, Yıldırım Rp Ailesi olarak sunucumuza Aile - Gang - Lspd - Ems - Lssd ekipleri aramaktayız. Sunucumuz Hard - Sosyal Rp olarak çok eğlencelidir. Sizde bu eğlenceyi yaşamak istiyorsanız sunucumuza göz atmayı unutmayın.

Sunucu Konumuz ;
Yıldırım Rp Sunucu Tanıtım Konumuz

İLETİŞİM
Discord: belalı-X4ndeR#6462
E-posta [email protected]

Discord Sunucumuz

Arkadaş Topluluğu Olarak Başvura Bileceğiniz Yerler

İllegal

ÇETE - AİLE TOPLULUĞU OLARAK BAŞVURABİLMENİZ İÇİN MİNİMUM '' 7+ '' KİŞİ OLMANIZ GEREKMEKTEDİR. ÇETE TOPLULUKLARINA ÖZEL GANG ARAÇLARI VERİLMEKTEDİR. AİLELERE ÖZEL MALİKANE VE ARAÇ VERİLMEKTEDİR.

Legal

Lspd-Ems-Lssd-Adalet Bakanlığı-Yıldırım Taxi

╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║► BETA ROLEPLAY ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║-7/24 yetkili ekip! ║-Yüksek düzeyde yardım kadrosu! ║-Saygıya önem gösteren staff kadromuz! ║-Seçkin üye alımları! ║-Yeni deneyim! ║-Güncel scriptler! ║-Gelişmiş şehir sistemi! ║-Her hafta düzenli çekiliş sistemi ║-Özgün Karakterler. ║-Gerçekçi yaşam imkanı! ║-Sunucumuz’da İllegal Oluşumlara Ve Legal Oluşumlara Büyük Ölçüde Önem. ║-Uygun Donate’ler. ║-Orta Kolay Arası Ekonomi. ║-İlgili yönetim ekibi. ║-Kalitenin Son Noktasına Ulaşın. Hevra#2151

? "Aile, çete, mafia, baron vs yoktur." AÇILIŞIMIZ BUGÜN

? Donate kesinlikle yoktur oyuncular içeride istediği meslek, dükkan vb işletmeleri IC kira olarak devlete ödemek şartı ile herşeye sahip olabilir.

? +35 Modlu araç ve halen yeni araçlar eklenmekte hepsi en stabil.

? Sosyal ağırlıklı roleplay günlük meslek sınırlıdır.

? İçeride yapılan roller izlenip ona göre admin ekibi tarafından gerekli rol pasları atılmaktadır.

? Yapmak istediğiniz roller'i bizlere söylediğiniz taktirde uygun olduğunu düşünürsek gerçekleştirmek için elimizden geleni yaparız.

? İlgili yönetim ekibi.

?

Merhabalar eklerseniz şartları görüşebilirz

! Esen#4327

S Selim185877 Aradığınız sunucuyu buldunuz mu ?

-17 YAŞ ve 200 SAAT SINIRIMIZ VARDIR - NPC AKTİF ŞEHİR İÇİ STABİL +60 FPS -TAMAMEN BUGSUZ KENDİMİZE HAS ENVANTERİMİZ -LSPD-EMS-ADALET BAKANLIĞI AÇIK EKİBİYLE GELENLERE VERİLECEKTİR -FPS OPTİMİZASYONU -FPS YEMEYEN ÖZEL HANDLINGLI MODLU ARAÇLAR -MODLU SAÇ VE KIYAFETLER LEGAL MESLEKLERDE ÖZEL SCRİPTLER -KALİTELİ SCRİPTLER -ADALETLİ ETKİNLİKLER -HARD DÜZEY EKONOMİ -SAYGILI YETKİLİ EKİP -TOHUMLA YAPILABİLEN İLLEGAL İŞLER -PERMDEN BAĞIMSIZ EĞLENCELİ MESLEKLER -HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN :

OTTOMAN ROLE PLAY Bekleriz reis SUNUCU YENİ AÇILDI Uygun teklifler veririz

Sahibi tarafından geri dönüş yapılmadığı için konu kapatılmıştır.

Buyrun sosyal rp dönüyor bekleriz Sunucumuz hakkında bilgi almak isterseniz diye ismim Mercury240#1846

şu anlık 6 kişilik bir ekibim bulunuyor lspd ve ya lssd olabileceğimiz bir server arıyorum. ( lssd sadece kasabada görev yapar diyen kişiler olucak ise hiç yazmasınlar ) server aktifliği +40 olursa iyi olur.

Selim Efe#7603 ulaşabilirsiniz.
Sunucumuz Yeni Açıldı Lspd Boş Ve Ekipleri Arıyorzu Sunucu pakedemiz Güncel Sizide Aramızda Görmek isteriz Eğer Ulaşmak İsterseniz Mr.Roesa#9997 teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!