Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım loaf_housing sorunu

33selim33

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
meettomy.site
Merhabalar parayla aldığım pakette "loaf_housing" scripti var bilenler vardır eşya düzenlemeli falan ev scripti çok güzel ve bildiğim kadarıyla ücretli bir script
fakat tanıtımda evler görünüyor haritada alınabiliyor falan sıkıntı yok fakat vds paketime yükledim ve vds'im almanya lokasyonlu paketi satan arkadaş
lokasyon kaynaklı çalışmıyordur dedi
fakat ben lokasyonla alakası olduğunu düşünmüyorum haritada ev blipleri görünmüyor ve evler satın alınamıyor database vs herşey yüklü scriptte çalışır halde

OLMASI GEREKEN BÖYLE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HER YERDE EVLER GÖZÜKÜYOR

18653

BİZDEKİ BÖYLE

18654
BİLEN ANLAYAN VARSA YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM

Scriptin config ayarlarını kontrol edin oradan blipler kapalı olabilir

reyis düşünmüyorsun ama emin ol o lokasyonla alakalı :D kulağa garip geliyor ama paketi localhost olarak kur kendi pcne çalıştığını göreceksin :D

dostum iyice kurcala /evler gibi komuta atanmış olabilir

client.lua nın içine bakarmısın bi şu şekilde bişey varmı
18660

localhost'da denedik ama gene çalışmıyor :(
hocam garip olan yanı sizden sonra 3 müşterime daha kurulum yaptım size attığım aynı upload ile bi sorun yok evler geldi fakat sizde gelmemesinin sebebini scriptsel diyemeyiz ki scriptsel olsa genel olarak çalışmaz.

sıfırdan kendi bilgisayarıma kurup denicem bide
deneyin :) şuan yine bi kurulum yaptım evler geldi yani discord ekrandanda gösterebilirim içinizin rahat etmesi adına :D boşuna scriptsel sorun zannetmeyin zamanınızı harcarsınız hosttan kaynaklandığı bariz hocam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!