Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı LJ-INVENTORY TAB İLE AÇILIYOR

Kutay1298

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar LJ-INVENTORY Kullanıyorum Ve Envanter TAB İle Açılıyor Bunu Nasıl F2 Yapabilirim?

1676071541019.png

DF
ayarları aç ordan key biddings diye kısım olucak fivem kısmına gel ordan open inventory kısmını bul tab tuşu yazar f2 tuşuna çevir sorun çözülür başka bir şey yapmana gerek yok sorun çözülür.
ee diğer insanlar sürekli bununla mı uğraşacak :D

DF
client tarafından değiştir ardından paketin cache dosyalarını sil sende hala tab da olabilir ayalardan keybinds kısmından düzeltebilirsin başka oyuncular girince onlarda f2 ye gelir

DF
herkes de olmuyor başıma geldi ordan biliyorum arkadaşta f2 idi bende tab tuşu
Yok ya ben anlatamadım yada sen anlayamadın mevzu şu key binding den kendininkini değiştirse bile client dosyasından f2 tuşuna atayıp cacheleri sıfırlamazsa diğer oyuncularda da tab tuşuna gelir

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!