Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım LAOT - GARAGE | BÖYLESİNİ GÖRMEDİNİZ!

laot

Üye
FT Kullanıcı
Discord
laot#2599
LAOT | GARAGE
Böylesini görmediniz!

33939

Merhaba, ben Emir yani laot#0101 öncelikle bu scripti ücretli veya ücretsiz satma konusunda bir fikire varamadım. Eğer yoğun bir talep gelirse uğraştığım bu scripti ücretsiz ve açık kaynak şekilde paylaşmayı düşünüyorum. Yorumlarda fikrinizi belirtirseniz beni çok mutlu etmiş olursunuz. İyi forumlar ?

33940

• İstediğiniz kadar garaj ve spawn noktası ekleyebilirsiniz.
• Tam sürümüne erken erişim!
• 5 adet kurulu garaj vardır.
• Çıkarılan araçları sadece sahibi görebilir.

33939

laot#0101
MS değerleri düşürülmüştür.

DF

Ekli dosyalar

• ILETISIM.png
    ILETISIM.png
    33.4 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Güzel Gözüküyor Fakat sizcede ms değerleri fazla değil mi ?

DF
Gerçekten ince detaylı, güzel bir iş sergilemişsin ve ortaya harikulade bir şey çıkmış. Başarılarının devamını dilerim.

DF
Script Cok Guzel Bedava Paylasilirsa Guzel Olur Tek Verecegim Fikir: Orda Garajda Araclarimi Gör Gibi Biseyde [E] Basinca 0:33 Saniyede Butun Araclarin Öyle Gözukecegine Bir Minigame gibi baska bir yerde araclarini göruntulersen daha guzel olabilir diye dusunuyorum

DF
Script Cok Guzel Bedava Paylasilirsa Guzel Olur Tek Verecegim Fikir: Orda Garajda Araclarimi Gör Gibi Biseyde [E] Basinca 0:33 Saniyede Butun Araclarin Öyle Gözukecegine Bir Minigame gibi baska bir yerde araclarini göruntulersen daha guzel olabilir diye dusunuyorum
Olabilir güzel fikir hocam. Teşekkürler.

DF
Ellerinize sağlık başarılı.

DF
LAOT | GARAGE
Böylesini görmediniz!

Ekli dosyayı görüntüle 33939

Merhaba, ben Emir yani laot#0101 öncelikle bu scripti ücretli veya ücretsiz satma konusunda bir fikire varamadım. Eğer yoğun bir talep gelirse uğraştığım bu scripti ücretsiz ve açık kaynak şekilde paylaşmayı düşünüyorum. Yorumlarda fikrinizi belirtirseniz beni çok mutlu etmiş olursunuz. İyi forumlar ?

Ekli dosyayı görüntüle 33940

• İstediğiniz kadar garaj ve spawn noktası ekleyebilirsiniz.
• Tam sürümüne erken erişim!
• 5 adet kurulu garaj vardır.
• Çıkarılan araçları sadece sahibi görebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 33939

laot#0101
Güzel Olmuş Baya. Hayırlı Olsun

DF
Güzel Gözüküyor Fakat sizcede ms değerleri fazla değil mi ?
Fark ettiğim kadarıyla tetikleyicileri yani GetDistanceBetweenCoords DrawText ve DrawMarker (marker ve yazı) nativelerini aktif hale getirince MS değerlerinde bir artış söz konusu pekte sıkıntı değil bence

laot laot ancak serverside ı yormazmı ? her garajı açıp "araçlarını gör" butonuna basıldığında dataya talep gönderiliyor ve serverdan client e yanıt geliyor. 20 oyuncu aynanda söz konusu yere girse sıkıntı çıkmazmı :D

ellerine sağlık bu arada çok başarılı çok estetik duruyor

DF
Fark ettiğim kadarıyla tetikleyicileri yani GetDistanceBetweenCoords DrawText ve DrawMarker (marker ve yazı) nativelerini aktif hale getirince MS değerlerinde bir artış söz konusu pekte sıkıntı değil bence

laot laot ancak serverside ı yormazmı ? her garajı açıp "araçlarını gör" butonuna basıldığında dataya talep gönderiliyor ve serverdan client e yanıt geliyor. 20 oyuncu aynanda söz konusu yere girse sıkıntı çıkmazmı :D

ellerine sağlık bu arada çok başarılı çok estetik duruyor
Server-side konusunda haklısınız ancak Advanced Garage da mantıklı olarak düşünürsek mecburen bunu yapması gerekiyor. Ancak E5v2 gibi makine veya üstlerinde problem yaratacağını pek sanmıyorum.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!