Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Kişiye Özel Nasıl Depo Yapabilirim Acil Yardım!!!

• Konbuyu başlatan byreis
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 19
  • Görüntüleme 1K

byreis

Üye
FT Kullanıcı
Kişiye özel bir depo nasıl koyarım tek bir konumda herkesin kendi deposu olmasını istiyorum . Disc-inventoryhud kullanıyorum.

DF
disc-inventoryhud/config den alttaki kodları kişilerin joblarına göre ayarlayabilirsin.

43070

DF
discdeki pd deposunu kopyala alt satıra yapıştır sonra meslek oluştur veya çete mesleği indir sql e tanıt mesleğin ismini dğeiştir ve erişimi sadece o mesleğe ver bu kadar

DF
discdeki pd deposunu kopyala alt satıra yapıştır sonra meslek oluştur veya çete mesleği indir sql e tanıt mesleğin ismini dğeiştir ve erişimi sadece o mesleğe ver bu kadar
knk mesleğe özel değil kişiye özel istiyorum

DF
Disc kullanıyorsan JOBSTASH sistemimim iyi sonuç verecektir :)

1-2 dakika editleyerek istediğin sonuça varabilirsin.

DF
Konu sahibi sorusunun cevabını buldu mu?

DF
arkadaşlar anlamıyormusunuz acaba ya da ben mi anlatamıyorum mesleğe özel depo değil kişiye özel depo yapmak istiyorum. Detaylıca anlatıyım ben en iyisi mesela x kişi depoya erişti 1 tane silah koydu daha sonra y kişi geldi x kişinin koydugu silahı göremeyecek aynı şekilde x kişi y kişinin depoya ne koydugunu göremeyecek böyle birşey arıyorum umarım anlatabilmişimdir.

DF
arkadaşlar anlamıyormusunuz acaba ya da ben mi anlatamıyorum mesleğe özel depo değil kişiye özel depo yapmak istiyorum. Detaylıca anlatıyım ben en iyisi mesela x kişi depoya erişti 1 tane silah koydu daha sonra y kişi geldi x kişinin koydugu silahı göremeyecek aynı şekilde x kişi y kişinin depoya ne koydugunu göremeyecek böyle birşey arıyorum umarım anlatabilmişimdir.
Dostum zaten benimkide öyle sadece police zorunluluğunu kaldırman lazım 1 satır kod falan oda

DF
Merhaba,

byreis byreis laot-jobstash'i senin için düzenledim buyrun;

M3 Envanter için kullanabilmeniz için config.lua'dan m3 içerisinde Kişisel adlı depo açmayı unutmayınız. Linki buyrun

Disc için kullanacaksanız direk atıp rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Linki buyrun

DF
teşekkür ederim sorun cözülmüştür konu kapatılabilir.

DF
Eğer konu kapanmadıysa esx için nasıl kişiye özel depo ekleyebilirim?

DF
Eğer konu kapanmadıysa esx için nasıl kişiye özel depo ekleyebilirim?

client/main.lua/52.satırda aşağıda ki atmış olduğum eventi silip

Kod:
OpenStash = function(type, owner)   
    TriggerEvent("disc-inventoryhud:openInventory", {
        ["type"] = type,
        ["owner"] = owner,
    })
end

yerine bunla değiştiriseniz ;
Kod:
function OpenStash(property, owner)
    ESX.TriggerServerCallback(
        "laot-jobstash:getOpenStash",
        function(inventory)
            TriggerEvent("esx_inventoryhud:OpenStash", inventory)
        end, owner)
end

yapınca depoyu açacağınızı düşünüyorum elimde esx bir paket yoktur olsa deneyip atardım.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!