Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [KAMPANYA]2020 SEHİR PAKETİ+YENİLİKLER+TADINDA MLO VE ARAÇ +SORUNSUZ TEL+ RESMON 0-5 +FPS MAX PLAT KEY SINIRSIZ ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.

Satışlarımız devam etmektedir ?

DF
Merhaba hocam oncelikle sana yazma sebebim paket degil yorumlarin insanlarin sana olan guzel yorumlari ve onlari insan yerine koyup cevap vermen oldu dc den arkadaslik yolladim bi kabul edersen paket hakkinda konusmak istiyorum satin almak ici

DF
Merhaba hocam oncelikle sana yazma sebebim paket degil yorumlarin insanlarin sana olan guzel yorumlari ve onlari insan yerine koyup cevap vermen oldu dc den arkadaslik yolladim bi kabul edersen paket hakkinda konusmak istiyorum satin almak ici
Tabiki hocam iletişime geçebilirsiniz :)

DF
JaeSun JaeSun tebrik ederim paketin ile paket yapmanın sadece resource dosyasına script atıp ensurelamak olmadığını herkese gösterdiğin için

resmon değerlerin gayet mükemmel duruyor çok başarılı

sana yardım etmek isterim... carhud pusulası sanırım ek bi script client side a gidip drawtext fonctionundaki citizen.wait i 13 yapabilirisin
pusulanın refresh inide 25 yapabilirsin ardından (sadece pusulada) GetPlayerPed(-1) yerine PlayerPedId() Kullanırsan 0.01 ms yiyeceğine garanti veriyorum iyi satışlar tebrik ederim

DF
JaeSun JaeSun tebrik ederim paketin ile paket yapmanın sadece resource dosyasına script atıp ensurelamak olmadığını herkese gösterdiğin için

resmon değerlerin gayet mükemmel duruyor çok başarılı

sana yardım etmek isterim... carhud pusulası sanırım ek bi script client side a gidip drawtext fonctionundaki citizen.wait i 13 yapabilirisin
pusulanın refresh inide 25 yapabilirsin ardından (sadece pusulada) GetPlayerPed(-1) yerine PlayerPedId() Kullanırsan 0.01 ms yiyeceğine garanti veriyorum iyi satışlar tebrik ederim
Teşekkür ederim hocam

DF
PAKET HOŞUMUZA GİTTİ AMA ULAŞAMADIK :( İletişim İçin dm Sweizger#6754
☬ Çaca ☬#1881

DF
Hocam eline sağlık okurken bile heyecanlandım. Müsait olduğun bir zaman konuşabilir miyiz ? Discord : Oxynòs#7826

DF
O oxynos candarr01 candarr01 Arkadaşlar Discord nitroya geçiş yaptım kusuruma bakmayın. Yeni Kullanıcı adımı düzelttim. Taha Taşkan#0001 Ekleyebilirsiniz. :)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!