Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kahvehane Rp 15-04-20 Açılış - Sosyal Rp - Kesinlikle +18 - Çete Alımı Yoktur.

KahveChi

Üye
FT Kullanıcı
SOSYAL RP İSTEYENLER İÇİN HAZIRLANDI.

Merhabalar Arkadaşlar 15-20 kişilik bir ekibimiz olduğu halde her yerde kafamıza silah dayanıyordu ve oyun zevkimizden vazgeçmek zorunda kaldık. Bizde bizim gibi Sosyalleşmek isteyen bu kötü günlerimizde sosyal kalmak için açtığımız ve Sunucu özelliklerimize gelince 4 adet i7 7700k lı Amazon sunucularında barınan sunucumuz bulunmaktadır. Kesinlikle Whitelist olucaktır. Hikayesi olmayan geleyimde sunucuyu rezil edeyim denilen adamlar atılıcaktır. Sunucuda her yerde admin power olmayacak kendim dahil bende sıfırdan başlayacağım. 3 hafta silah göremiyeceksiniz gerçekten sosyal rp isteyenleri bekliyoruz. Discord Adresimizden bize ulaşabilirsiniz tüm aklı başında arkadaşlarımızı Bekliyoruz.

Discord kanalımıza katılabilirsiniz. Telefondan bağlanıyorsanız " Pd6Ts8w " kodunu kopyalamanız gerekmektedir.

Sunucumuz Fps Sıkıntısı yaratmamaktadır . Görseli
9127

Harita Görselimiz
9128

iş Merkezimiz ve Karakterinizi oluşturduktan sonra ilk kahvehane rp sunucunuza gireceğiniz yer.

9130

Son düzenleme:
Düşük sistemim olmasına rağmen test aşamasındayken girme fırsatı buldum ve kasmadan keyifli bir şekilde oyun oynadım sosyal RP olması artı bir bonus tavsiye ederim

Gayet Güzel Bir yermiş gibi gözüküyor uzun soluklu güzel bir server olacagına eminim oynamak eğlenceli olacak

Bu kadar emeğin karışılıksız kalmaması dileğiyle
Görkem.Şevik

Sabirsizlikla Bekliyorum Sunucunun acilmasini Insallah emeginizin karsiligini alirsiniz sonuna kadat Tam destek.
Yildiray.G

Düşük sistemim olmasına rağmen test aşamasındayken girme fırsatı buldum ve kasmadan keyifli bir şekilde oyun oynadım sosyal RP olması artı bir bonus tavsiye ederim
Teşekkür ederim iyi dileklerin için

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.<3 #EvdeKalBizleKal <3

Beklenen gün sonunda geldi. Hayalini kurduğum RP deneyimine sonunda erişebileceğim. Elinize Sağlık

Kaliteli ideallere sahip bir yönetim, uzunca bir süre eğlenmek dileğiyle..

Sunucumuz Aktiftir herkezi Bekleriz.

Sunucumuz Aktifliği Devam etmektedir.

SOSYAL RP İSTEYENLER İÇİN HAZIRLANDI.

Merhabalar Arkadaşlar 15-20 kişilik bir ekibimiz olduğu halde her yerde kafamıza silah dayanıyordu ve oyun zevkimizden vazgeçmek zorunda kaldık. Bizde bizim gibi Sosyalleşmek isteyen bu kötü günlerimizde sosyal kalmak için açtığımız ve Sunucu özelliklerimize gelince 4 adet i7 7700k lı Amazon sunucularında barınan sunucumuz bulunmaktadır. Kesinlikle Whitelist olucaktır. Hikayesi olmayan geleyimde sunucuyu rezil edeyim denilen adamlar atılıcaktır. Sunucuda her yerde admin power olmayacak kendim dahil bende sıfırdan başlayacağım. 3 hafta silah göremiyeceksiniz gerçekten sosyal rp isteyenleri bekliyoruz. Discord Adresimizden bize ulaşabilirsiniz tüm aklı başında arkadaşlarımızı Bekliyoruz.

Discord kanalımıza katılabilirsiniz. Telefondan bağlanıyorsanız " Pd6Ts8w " kodunu kopyalamanız gerekmektedir.

Sunucumuz Fps Sıkıntısı yaratmamaktadır . Görseli
Ekli dosyayı görüntüle 9127

Harita Görselimiz
Ekli dosyayı görüntüle 9128

iş Merkezimiz ve Karakterinizi oluşturduktan sonra ilk kahvehane rp sunucunuza gireceğiniz yer.

Ekli dosyayı görüntüle 9130
Gercekten cok kaliteli ve eglenceli bir yer rol yaparken keyifle vakit gecirebiliyorum.

Kaliteli ve baya eglenceli bir Server

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!