Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

KADİM-ROLEPLAY / SEASON2 / COMEBACK 01.03.2022 SALI AÇILDI / TOPLULUK-ÇETE ALIMLARI AÇIK.

Ragnarok22233

Üye
FT Kullanıcı
KadimRoleplay 297 Script 2 Resmon. Minimum FPS değerleri 70+
DATAFEX ile bütün olduğumuzda size sunduğumuz oyun kalitesi bir başka boyutta!

KadimRP Kimdir ?
-Yaklaşık 1 senedir bu camia altında Datafex ile birlikte çalışan bir ekibiz. Yaşadıklarımız gereği oyuncularmızın ne istediğini zamanla bir hayli tecrübe edinip kendimize vazife bildik.
Sizin görüşleriniz bizler için çok değerlidir. İstek öneriler dikkate alınmaktadır. RP'den daha çok aile ortamı altyapısını kurabilmiş bir ekibiz.Aynı zamanda yetkili alımlarımız sürekli açıktır.
Herhangi bir kaar amacı gütmeksizin gelen bağışlar sunucumuzun gelişimi için harcanmakta ve büyütülmektedir.

KadimRP Sunucu;

*20'ye yakın legal 15'e yakın illegal meslek ile sizleri alışagelmiş rollerden alıp çıkartıyoruz.Çeşitlilik konusunda iddialıyız ve oyuncularımızın keyif alacağını düşünüyoruz.
Sunucumuzda alımları açık olan legal oluşumlar;

-LSPD
-SASP
-LSSD

*Telefona entegre edilmiş sorunsuz crypto ve facecam gibi eklentiler ile daha keyifli roller kaçınılmaz.

*Mekaniğe entegre edilmiş Xenon renkli far ve Yazılım yükseltme ile mekaniği daha keyifli bir hale getirdik.

*Sunucularda oyuncuların en çok yaşadığı problem.Farm yaptım sıkıldım.Para kastım sıkıldım.Bir amacım kalmadı yapabileceğim sosyal birşey yok.Ne yapmalıyım? gibi düşüncelere son.
Sunucumuzda olan bir çok sosyal eklenti eğlence,vb scriptler ile boş kalma şansınız yok.

Aslında fazla söze gerek yok.Girip görmeniz gerektiğini ve sunucuya şans vermeniz gerektiğini düşünüyoruz.Memnun kalacağınızdan eminiz.

İşte görsellerin sadece bir kısmı;

Adrenalin !

adrenalin.png

Bilardo Scripti !

bilardo.png

Bilek Güreşi !
bilekgüreş.png

Bowling !
bowling.png
Cayo Perico !

cayo.png
Futbol Scripti !

futbol.png

Oto Pilot !

otopilot.png

Paintball Scripti !

paintball.png
Yeni RedLine Mekanik !

redline.png

SASP !
sasp.png

Sadece yüzde 10' luk kısmı.Detaylar için bizi ziyaret etmeyi unutmayın !

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!