Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

İlk defa sunucu acan Founder diyalogları

• Konbuyu başlatan ADEZTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 1K

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
İlk defa sunucu acan Founder diyaloglarını bu gönderi altında paylaşıyoruz arkadaşlar.

Ben başlıyorum:

Paketimizi 0 dan yazıyoruz ben çok anlamıyomda bizim developer baya anlıyor 0 dan paket yazıyor efsane sunucu olacak scriptler efsane fps efsane

DF
Sunucu paketi infitiydir +500 fps garantisi normalde barona ben geçicektim siz gelicekseniz hem baron olursunuz 5 minigun 10 kalaşnikov verebilirim
20 kişilik Karaeski ailesi baronu istedi ama siz iyi rol yapıyorsanız Ballas ailesi olarak 5 kişi baronu alabilirsiniz.

DF
Sunucu paketi infitiydir +500 fps garantisi normalde barona ben geçicektim siz gelicekseniz hem baron olursunuz 5 minigun 10 kalaşnikov verebilirim
20 kişilik Karaeski ailesi baronu istedi ama siz iyi rol yapıyorsanız Ballas ailesi olarak 5 kişi baronu alabilirsiniz.
aahasudoıdwjawklawdş

DF
Paketimiz cok iyi %100 hile koruması sağlıyoruz, bizim bi staff var o yapıyor 5 dakika sonra hile girer, ve herkes rampaya dönüşür, yerler yanmaya başlar ve etrafta patlamalar olur, anticheat sorumlusu staff bir cözüm bulamaz ve sunucu kapatılır, yaşanmış bir hikaye.

DF
Paketimiz cok iyi %100 hile koruması sağlıyoruz, bizim bi staff var o yapıyor 5 dakika sonra hile girer, ve herkes rampaya dönüşür, yerler yanmaya başlar ve etrafta patlamalar olur, anticheat sorumlusu staff bir cözüm bulamaz ve sunucu kapatılır, yaşanmış bir hikaye.
ahahahaah bende ilk sunucu actıgım zaman senden 12 ay taksitle anti chat almıştım rac v2 baya iyiydi hile falan giremiyodu keşke fivem ortamı o zamanlara dönse

DF
Biz bu sunucuyu dün açmadık

DF
Jagen dayı konuyu görüyon hiç mesaj yazmıyon

DF
Anti cheatımız o kadar sağlam ki kimse kimse bizi patlatamaz. 30 dk sonra datalar silinir :D

DF
Sunucu Toplantısı Yapar Toplantıya 30 Kişi Katılır 18 Tanesi Yetkili Çıkar
Toplantıda Herkese Şöyle Der 1 Ay Sonra Çok Sağlam Fivemde Görülmeyen Scriptlerle Sizlere Daha İyi Oyun Kalitesi Sunacağız Diyip Ekipleri İnandırır
Ekiplerde Donate Yapar Fakat Sunucu 2 Hafta Sonra Kapanır . F

DF
Non Wh Sunucuda Hile Açayım Sonra Kayıta Kendi AntiCheat imi Tanıtayım

DF
%100 Türkiyede Görülmemiş Eşsiz Scriptler

DF
Anti Peynirimiz Glübül ban çeyniri içermektedir sıfır amdin power bulunmaktadır sunucumuzda

DF
Sosyal RP ağırlıklıdır. Ama nedense sunucuda aile mafya çete kartel baron holding neyse artık hepsinden var.

DF
Gunrp yoktur ağırlıkla sosyal rp dır 10 dakika sonra sunucu da founder ak ile herkesi kaçırıyordur

DF
Discord özelden spam atılır.

DF
sa kardeşim fivem oynuyormusun oynuyorsan sunucumuza bekleriz
klasık

DF
Sunucu p2w değildir.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!