Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum İhtiyaç olan bir sunucuda destek ekibine katılmak istiyorum (kayda da bakabilirim)

Asijojuq42

Üye
FT Kullanıcı
Adınız : Eren
Soyadınız : Vermemeyi tercih ediyorum
Yaşınız : 20
Yaşadığınız Yer : Vermemeyi tercih ediyorum (ısrar edilirse sonra konuşulabilir)
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : uzun süredir rol oyunları oynuyorum ve mta da gmod da fivemde bayağı yetkililik yaptım kendi sunucularımı açtım (koronos, lucifer, ,sparta ve 2 tane daha) yetkili olarak genelde destek kademesinde çalıştım ve işimde bilgili sabırlı ve çözümcüyüm diyebilirim.
Günlük Online Süreniz : ameliyat geçirdiğim için şu anlık 45dk sürelerle 4 kez oturuyorum ilerleyen dönemde değişebilir emin değilim.
Özellikleriniz : Sabırlıyımdır oyuncularla iyi geçinirim yetkili kadroya bir çok konuda alanım olmasa da tavsiye verebilir veya yardım edebilirim hızlı adapte olurum.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Suicide Jockey#1374
Diğer / Ek :
Gireceğim sunucuda isteğim pc ye oturma sürem ameliyatımdan dolayı belirttiğim gibi onu sorun etmemeleri (telefondan olabildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım) ve oyuncu sayısı en azından 25'in üstünde olması (kişi sayısı tartışmaya açık).

DF
Soy isim yaşadığı yer konuları sonra görüşülebilir

DF
Merhaba dostum, ulaşırsanız görüşelim +18 ekibim, +18 sunucumuzda...
Henüz reklam tanıtıma çıkmadık introlar hazırlanmakta, paket ve kurallarımız hakkında görüşebiliriz.
DC : MertAlasun#9067

DF
Kadir Öztürk#3418 beni eklersen konusabiliriz +50 EKİP İLE

DF
konu hala güncelse discordumu bırakıyorum konuşabiliriz. Discord:OkanÖzvatan#3339

DF
Adınız : Eren
Soyadınız : Vermemeyi tercih ediyorum
Yaşınız : 20
Yaşadığınız Yer : Vermemeyi tercih ediyorum (ısrar edilirse sonra konuşulabilir)
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz : uzun süredir rol oyunları oynuyorum ve mta da gmod da fivemde bayağı yetkililik yaptım kendi sunucularımı açtım (koronos, lucifer, ,sparta ve 2 tane daha) yetkili olarak genelde destek kademesinde çalıştım ve işimde bilgili sabırlı ve çözümcüyüm diyebilirim.
Günlük Online Süreniz : ameliyat geçirdiğim için şu anlık 45dk sürelerle 4 kez oturuyorum ilerleyen dönemde değişebilir emin değilim.
Özellikleriniz : Sabırlıyımdır oyuncularla iyi geçinirim yetkili kadroya bir çok konuda alanım olmasa da tavsiye verebilir veya yardım edebilirim hızlı adapte olurum.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Suicide Jockey#1374
Diğer / Ek :
Gireceğim sunucuda isteğim pc ye oturma sürem ameliyatımdan dolayı belirttiğim gibi onu sorun etmemeleri (telefondan olabildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım) ve oyuncu sayısı en azından 25'in üstünde olması (kişi sayısı tartışmaya açık).
Discord'unu eklemeye çalıştım ama ekleyemedim. Senin ile konuşmak isterim. Discord: Ege#0714

DF
merhaba yetkılı ekıpe adam arıyorum istersen ekle yaz bana ormanci#8044

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!