Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

HostiGame.com Müşteri Yorumları

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Örnek Yorum;

BamBamHosting Firmasından teamspeak3 ve vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri pek yok fakat müşteri ilgileri çok iyiydi yardımcı olmaya çalıştılar ddos koruması kısmında bir garanti vermemişlerdi ona bağlı olarak ta sıkıntı yaşadık sürekli saldırı almıştık lakin söylemişlerdi zaten o yüzden bir şey diyemeceğim fiyatı ucuz destek taleplerine ortalama 3 saat içinde cevap veriyorlar benim yaşadığım tecrübelerim bunlardır.

Bölümün Amacı =

Kendilerinden uzun bir süre VDS ve TS3 kullandım ancak çoğu zaman kesintiler yaşadım sorunlar yaşadım kendileriyle discord üzerinden iletişimdeydik sorunlarla aktif olarak gün içerisinde ilgileniyorlar ancak kesinti sorunları nedeniyle firmayı artık kullanmıyorum fiyat açısından gayet iyi makineleri hızlı interneti vs. hızlı tek sorun bağlantı kesilmeleri sorunları yani makineye bağlanırken hatalar almaktaydık aynısı TS3 içinde geçerliydi yinede sorunlarla ilgilendiler hala sorunlar devam ediyormu bi fikrim yok ama hız ve fiyat açısından tavsiye ederim ve teslimatıda yaklaşık 20 30 dakika içerisinde yapıyorlar.

Kendilerinden uzun bir süre VDS ve TS3 kullandım ancak çoğu zaman kesintiler yaşadım sorunlar yaşadım kendileriyle discord üzerinden iletişimdeydik sorunlarla aktif olarak gün içerisinde ilgileniyorlar ancak kesinti sorunları nedeniyle firmayı artık kullanmıyorum fiyat açısından gayet iyi makineleri hızlı interneti vs. hızlı tek sorun bağlantı kesilmeleri sorunları yani makineye bağlanırken hatalar almaktaydık aynısı TS3 içinde geçerliydi yinede sorunlarla ilgilendiler hala sorunlar devam ediyormu bi fikrim yok ama hız ve fiyat açısından tavsiye ederim ve teslimatıda yaklaşık 20 30 dakika içerisinde yapıyorlar.

Merhabalar, her firmanın yaşayabildiği gibi malasef o zamanlar kullandığımız Veri Merkezinden ötürü küçük kesintiler yaşadık bunun için zaten gerekli mağduriyetleri kaldırmak açısından müşterilerimize telafi verildi. Size yaşattığımız kötü deneyim için üzgünüz bizle tekrar iletişime geçerseniz bu durumu düzeltmek isteriz.

İyi günler dilerim.

Kendileri ile mazim çok eskiye dayanır. Bu kurumsal hayatlarında da kendilerine başarılarının devamını dilerim. Bu güne kadar ufak tefek her sağlayıcıda problemler yaşanabilir, önemli olan bu problemi en hızlı ve en kalıcı şekilde çözebilmektir. Şayet herhangi bir problemde de en hızlı çözüme ulaşabileceklerinden zerrece şüphem yoktur ki deneyimlerimiz de bunu ifa etmektedir.

Kısaca benim yorumum;
Kalite ?
Fiyat&Performans ?
Hizmet ?

Yolunuz açık olsun kardeşlerim Naxbit9501 Naxbit9501 & Mali Mali

Kendileri ile mazim çok eskiye dayanır. Bu kurumsal hayatlarında da kendilerine başarılarının devamını dilerim. Bu güne kadar ufak tefek her sağlayıcıda problemler yaşanabilir, önemli olan bu problemi en hızlı ve en kalıcı şekilde çözebilmektir. Şayet herhangi bir problemde de en hızlı çözüme ulaşabileceklerinden zerrece şüphem yoktur ki deneyimlerimiz de bunu ifa etmektedir.

Kısaca benim yorumum;
Kalite ?
Fiyat&Performans ?
Hizmet ?

Yolunuz açık olsun kardeşlerim Naxbit9501 Naxbit9501 & Mali Mali

Değerli yorumun için teşekkür ederiz <3

Kendilerinden cok fazla hizmet aldım ve gercekten hizmet ile hicbir sıkıntı yok uzun süredir hizmet almaya devam ediyorum kendi sunucum olan woulrp daha önce bir hostan hizmet alıyorken sürekli düşmeler gibi sorunlar yaşamaktaydım hostigame taşıdgım zaman 1 ay boyunca kesintisiz bir şekilde 200 gibi rakamlarda hic zorlamadan hizmet aldım ve gayet memlun kaldım.

Kendilerinden yeni hizmet almaya başladım ve sağolsunlar çok ilgili bir firma her sorunumuza koşuyorlar yeni tanıştık ama çok samimi adamlar abi valla bu adamlar çok daha iyi yerleri hak ediyorlar..

Kendilerinden yeni hizmet almaya başladım ve sağolsunlar çok ilgili bir firma her sorunumuza koşuyorlar yeni tanıştık ama çok samimi adamlar abi valla bu adamlar çok daha iyi yerleri hak ediyorlar..
Kendilerinden cok fazla hizmet aldım ve gercekten hizmet ile hicbir sıkıntı yok uzun süredir hizmet almaya devam ediyorum kendi sunucum olan woulrp daha önce bir hostan hizmet alıyorken sürekli düşmeler gibi sorunlar yaşamaktaydım hostigame taşıdgım zaman 1 ay boyunca kesintisiz bir şekilde 200 gibi rakamlarda hic zorlamadan hizmet aldım ve gayet memlun kaldım.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kendilerinden daha öncesinde hizmet almıştık ve gayet memnun kalmıştık. Şimdi tekrar kendilerinden hizmet alıyoruz ve gayet memnunuz. Her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Hizmetleri Gayet iyi sorulan sorulari anında cevap aliyorum fiyatlar gayet uygun

İ9 9900K Dedicated satın aldım sürekli kopmalar düşmeler sorunlar ardı arkası gelmiyor önermiyorum.

Forum üzerinde ki müşterileri mağdur ettiğinden ötürü "çosting" olarak sınıflandırılıp müşteri yorum konusu askıya alınmıştır.

Mağduriyet giderilirse konu geri açılacaktır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!