Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Her Oyun İçin LOGO, KONU TASARIMI, LOADING SCREEN GIBI HER TÜRLÜ Grafik Çalışmaları Yapılır! [ UCUZ & KALITE ]

• Konbuyu başlatan Noxy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 2K

Noxy

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Noxy - Graphics

Herkese merhabalar, uzun süredir grafik tasarımı üzerinde çalışmalar yapıyorum. Sizde oyun sunucunuz için ucuz ve kaliteli
grafik tasarımları istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çalışma alanlarımız tüm oyun sunucuları, kişisel veya işletmeler için yapılabilir.

Kaliteli tasarımları sizlere ucuz fiyatlardan sunacağım böylelikle yüksek fiyatlar verip kötü tasarımlar almaktan vazgeçin.

Tasarımlarımız tamamen kişinin isteği doğrultusunda yapılır ve 1 ay boyunca istediği zaman tasarıma ekleme yaptırabilir.
1 ay sonrasında ek ücrete tabi tutularak tasarımlar editlenebilir.
Yapılan tasarımlarda size sadece resim veya gif dosyaları verilir ek olarak almak isterseniz .psd ve .gif dosyaları satılabilir.
Yapılan tasarımlar değiştirilerek başka kişilere satılamaz! Sadece kişiye özgü tasarımlar yapıp satabiliriz.

Çalışma Alanlarımız
Logo Tasarımı
Banner Tasarımı
Sunucu Konu (Reklam) Tasarımı
Sunucu Hareketli Konu Tasarımı
Hareketli Reklam Banner Tasarımı (GIF)
Loading Screen Tasarımları
Her Türlü Uygulama, Proje vb. Tasarımlar
YouTube, Twitch vb. Platformlar için Tasarımlar

İletişim Bilgilerimiz
Discord: Anıl - Noxy#1919
Yakın bir zamanda iletişim bilgileri arttırılacaktır.

Örnek Çalışmalarımız & Referanslarımız

DF
Senin bana konuda bulunmayan bir logo atıp ücretsiz demen daha farklı bir ironi bence. :eek:
Grave Roleplay adına logo yapmışsın :) O anda o logoyu bulamadığım için bunu attım, fakat x sitesinden otomatik oluşturulabilen logoyu kullandığın açık ve net. Azıcık araştırma ile bu bilgiye ulaşabilirsin :), hadi diyelim ki hazır logoyu düzenledin aldın düzeltme yaptın arkaplan ekledin vs vs bari satışa sunma :D

DF
Grave Roleplay adına logo yapmışsın :) O anda o logoyu bulamadığım için bunu attım, fakat x sitesinden otomatik oluşturulabilen logoyu kullandığın açık ve net. Azıcık araştırma ile bu bilgiye ulaşabilirsin :), hadi diyelim ki hazır logoyu düzenledin aldın düzeltme yaptın arkaplan ekledin vs vs bari satışa sunma :D
O logoyu kendim için yaptım, burada gösterilen logolar zaten satılık değil. Ek olarak tek o logoyu internetten bularak değiştirdim.

DF
Hayırlı satışlar dilerim çalıştığım bir grafiker olmasa çalışmayı düşünürdüm

DF
fivem oyun ıcı logo nasıl eklenıyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!