Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım HATA!lütfen fivemı yeniden başlatınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Y4V3RR

Üye
FT Kullanıcı
swye giriyorum şarkı bölümü bittikten sonra attığım fotoğraftaki sorunu alıyorum

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    853.4 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba, sunucuya girerken scriptlerin yüklenememe sorunu diye tahmin ediyorum. Fivem dosya konumuna gidip FiveM Application Data'nın içerisine girip cache klasörünün içerisdekileri silip sunucuya tekrar girmeyi denermisiniz?

Sorun internet hızınızla alakalı olabilir

yaptım ama sorun hala çözülmedi başka seçeneğiniz var mı

o ekranda yarım saat bekle düzeliyor :d yükleme ekranının dandikliğinden kaynaklı

Bu sorun servere önceden girebilirken nedense 1 2 kere bu hatayı verebiliyo :( ve sunucu scriptlerini hali hazırda bitirmemişken bir timeout alıyosun yani uzun zaman içinde yüklemesse hata verebiliyo

Ben fivem kapatıp açmayı bilgisayarımda yanda açık uygulama olmayacak şekilde birdaha giriş yapıyorum sorun çıkmıyor bir deneyebilirsin ?

yani ben fivem kapadım fivem sildim yükledim internet rest falan attım başka çözümler lazım

Steamden gta 5 in oyun dosyalarını doğrulamayı dener misin ?

o ekranda yarım saat bekle düzeliyor :d yükleme ekranının dandikliğinden kaynaklı

Aynı şekil banada öyle geliyor başka bir sebebi olduğunu zanetmiyorum.

Merhaba Y Y4V3RR
Sorunun çözüme ulaştı mı ?​

hayır maalesef ulaşamadım senin bir yöntemin varsa söylermisin

bekleyince düzeliyormu ben en fazla 5 dk beklemişimdir yani

bekleyince düzeliyormu ben en fazla 5 dk beklemişimdir yani

Sistem özellikleriniz low mu? veya daha önce başka sunuculara girerken böyle hatalar alıyor muydunuz?

Merhaba sorun her serverdamı böyle eğer diğer sunucularda bir sıkıntı yoksa ve sadece hata aldığın sunucuda varsa sunucunun sahibi yada developerlarına ulaşmanı tavsiye ederim.

Merhaba sorun her serverdamı böyle eğer diğer sunucularda bir sıkıntı yoksa ve sadece hata aldığın sunucuda varsa sunucunun sahibi yada developerlarına ulaşmanı tavsiye ederim.
diğer serverlara girebiliyorum sw sahibi ve developerlara sordum bizlik bir sıkıntı yok dediler

diğer serverlara girebiliyorum sw sahibi ve developerlara sordum bizlik bir sıkıntı yok dediler
Diğer serverlara giriyorsan demekki şuan bulunduğun serverda bir sıkıntı var demektir

Sistem özellikleriniz low mu? veya daha önce başka sunuculara girerken böyle hatalar alıyor muydunuz?
sistem özelliklerim lowda ama eskiden böyle bir sorun olmuyordu ilk defa oldu dediğim gibi başka swye girebiliyorum ama o swde launcher var bu swde f8 den giriyorum listden de denedim ama yine aynı hatayı aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!