Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[GRAFİK PAKETİ] krf_grafik

• Konbuyu başlatan KhantoX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 5K

Redux Graphic Paketinde Fps Optimizasyon Yapıp Paylaşalım mı ?

• Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
FPS Kaybı olabileceği düşüncesinde olanlar için söylüyorum. Belirli Işık süzmeleri & Yansıma tarzi şeyleri güçlendirerek canlandırarak yapılmış bir paket FPS de pek oynama olmaz ancak yükselme olabilir duruma göre.

FPS Kaybı olabileceği düşüncesinde olanlar için söylüyorum. Belirli Işık süzmeleri & Yansıma tarzi şeyleri güçlendirerek canlandırarak yapılmış bir paket FPS de pek oynama olmaz ancak yükselme olabilir duruma göre.
Teşekkürler

Güzel bir grafik modu elinize sağlık​

Arkadaşlar üzerinde oynadığımız sıkıntısız bir grafik paketi. (Yeşillikler,Işıklandırma,Yolllar)
İyi Kullanımlar Dilerim

Görüntüler;
Ekli dosyayı görüntüle 33220
Ekli dosyayı görüntüle 33221
Ekli dosyayı görüntüle 33222
Ekli dosyayı görüntüle 33223

Ekli dosyayı görüntüle 33225
(FOTOĞRAFLAR AŞIRI AMATÖR'DÜR.)

İndirme Linki :
Karf Community :

FPS DURUMU NEDİR ACABA?

12GB RAM
İ7 7500U
940MX 4GB

Fps düşürürmü

Kullanıyorum, oldukça başarılı tavsiye ederim. Fakat sanırım link kırılmış tekrar upload edebilirmisiniz ?

Aynen knk bir tekrar link koyar mısın güzel bir grafik paketi kullanmak istiyorum

LİNKİN KALDIRILMASINI AÇIKLAYAYIM ARKADAŞLAR BEN BU GRAFİK PAKETİNİ BURAYA ÖZEL PAYLŞATIM FAKAT BAZI ZİHNİYETİ DÜŞÜKLER BİZ YAPTIK DİYE PAYLAŞMIŞ VE LİNKİ DEĞİŞTİRMEMİŞLERDİ BENDE LİNKİ SİLEREK ÇÖZÜM BULDUM FAKAT İSTEKLER ÜZERİNE TEKRAR UPLOADLAMAYI DENEYECEĞİM.

Ellerine sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!