Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Görselli Envanter esx_inventoryhud

OnLyHumanist

Üye
FT Kullanıcı
20190701035948_1.jpg

türkçeleştirilmiş ve OneSync optimize edilmiş halidir.
Kurulum için server.cfg üzerinden start esx_inventoryhud yazmanız yeterlidir. Fakat diğer envanter ile çakışmaması için normal F2 envanterini, nasıl kapatacağınızı anlatacağım.

Öncelikle es_extended\client\main.lua'ya giriyoruz ve aşağıda gösterdiğim 478.satırda bulunan "-- Menu interactions" bölümünü çoklu yoruma alabilir veya silebilirsiniz.

Kod:
-- Menu interactions
Citizen.CreateThread(function()
    while true do

Citizen.Wait(0)

if IsControlJustReleased(0, Keys['F2']) and IsInputDisabled(0) and not isDead and not ESX.UI.Menu.IsOpen('default', 'es_extended', 'inventory') then
            ESX.ShowInventory()
        end

end
end)

Link:
Tarama:

Keşke eşyaların fotoğraflarını değiştirmeyi de anlatsaydınız.

Keşke eşyaların fotoğraflarını değiştirmeyi de anlatsaydınız.
html dosyasından database üzerindeki item name'e göre resim ekleyebilirsin. __resource.lua'dan da startını vermen gerekir. Bu kadarını yaparsınız diye tahmin etmiştim...

html dosyasından database üzerindeki item name'e göre resim ekleyebilirsin. __resource.lua'dan da startını vermen gerekir. Bu kadarını yaparsınız diye tahmin etmiştim...
Ben biliyordum da bilmeyenler de var. Burası forum, burda yeniler de var.

Başarılı bende bunu kullanıyorum tavsiye ederim.

Olay şu, Sunucumda biraz oynadıktan sonra restart esx_inventoryhud atmadan hiçbir item gözükmüyor.

Eline sağlık

resimleride içinde hazırmı

bu f2 menüyü kurmamda yardımcı olabilecek biri var mı

Herhangi bir bugu varmı bilen var

20190701035948_1.jpg

türkçeleştirilmiş ve OneSync optimize edilmiş halidir.
Kurulum için server.cfg üzerinden start esx_inventoryhud yazmanız yeterlidir. Fakat diğer envanter ile çakışmaması için normal F2 envanterini, nasıl kapatacağınızı anlatacağım.

Öncelikle es_extended\client\main.lua'ya giriyoruz ve aşağıda gösterdiğim 478.satırda bulunan "-- Menu interactions" bölümünü çoklu yoruma alabilir veya silebilirsiniz.

Kod:
-- Menu interactions
Citizen.CreateThread(function()
    while true do

Citizen.Wait(0)

if IsControlJustReleased(0, Keys['F2']) and IsInputDisabled(0) and not isDead and not ESX.UI.Menu.IsOpen('default', 'es_extended', 'inventory') then
            ESX.ShowInventory()
        end

end
end)

Link:
Tarama:

Bandaj ilk yardım nasıl ekleriz

Yüklediğimde bandajı nereden alıcam

Supermarket scriptini kullandığınızı varsayarak anlatıyorum;
Database üzerinden shops tablosuna ekleyebilirsiniz. (Diğer eklenmiş olanları referans alabilirsiniz.)
Market scripti içerisine görsel eklemeyi de unutmayın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!