Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script givecar scripti arıyorum.

Lycoisenary

Üye
FT Kullanıcı
Discord
lycoisenary
Merhabalar sunucuma database'e araç basmak için givevehicle & givecar scripti arıyorum plakalı olup olmaması çok önemli değil ama tercihen plakasını ayarlayabildiğim olursa daha iyi olur esx_givevehicle olarak paylaşılan script sunucum açılırken okunmuyor script.cfgye girmiş olmama rağmen sorunu çözebilecek veya paylaşım yapabilecek varsa yardımcı olursa sevinirim. Konu durumu biraz acil!

Discord : Lycoisenary#9108

Son düzenleme:
Merhabalar sunucuma database'e araç basmak için givevehicle & givecar scripti arıyorum plakalı olup olmaması çok önemli değil ama tercihen plakasını ayarlayabildiğim olursa daha iyi olur esx_givevehicle olarak paylaşılan script sunucum açılırken okunmuyor script.cfgye girmiş olmama rağmen sorunu çözebilecek veya paylaşım yapabilecek varsa yardımcı olursa sevinirim. Konu durumu biraz acil!

Link Forumda paylaşıldı

Link Forumda paylaşıldı
farkındayım zaten açıklamamda da belirttiğim üzere kurulum yaptığımda sunucum dosyaları okurken verilen script dosyasını gerekli scriptler kurulu olmasına rağmen okumuyor sunucumda 170 script var bunu yükleyip start veriyorum yine 170 gözüküyor 171 olmuyor kurulum hakkında yardımcı olabilirsen discord üzerinden ulaşabilirsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!