Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Geliştirilmiş Editlenmiş Animasyonlu Full Türkçe Madencilik Sistemi

Mafalay

Üye
FT Kullanıcı

Kendi yaptığım paketimde birçok meslek ekledim databaseyi ona göre kendim yazdım o yüzden bunun için database paylaşamıyorum ama miner jobunuz var ise sadece items kısmına aşşağıdaki itemleri eklemeniz yeterli olur...
(biliyorum müzik zevkim size uygun değil bidahakine müziği kapatıp video çekicem :D)
carbon = kömür
oro = altın
plata = gümüş
hierro = demir

Son düzenleme:
Hocam şöyle bir sorun var ekledim güzel çalışıyor ama limit olayı yok mesela datada item tablosunda maksimum 100 tane alır diyorum ama 100den fazlaalıyor üstüne şuan

o envanterinle alakalı aslında script envanterindeki item limitini elleyemezki

bu scriptin limit sorunu var diğer itemlerde sorun olmuyor ama bunda sorunlu sınırsız item alıyor üzerine

3 farklı sunucuda denedim hiç birinde olmuyor.

örnek veriyorum mesela kek itemi items tablosunda 10 tane dahafazla almıyor üzerine o itemi ama maden kazıyorum 100 ü geçiyor

3 farklı sunucuda denedim hiç birinde olmuyor.

örnek veriyorum mesela kek itemi items tablosunda 10 tane dahafazla almıyor üzerine o itemi ama maden kazıyorum 100 ü geçiyor
Kurulumu Yanlış yapmış olabilirsiniz bakın script sizin envanterinizde sınırsız item ekleyemez yani öyle bir olayı yok sadece item göndermeye dayalı kodları var yazılan kod bu şekilde nasıl öyle bir hata alabilirsiniz ????

İşte bende çözemedim 3 farklı paket denedim hepsinde aynı sorun birtek madenler sınırsız geliyor üstüme diğer eklediğim itemlerinhiçbirinde sorun yok

Tekrardan yazıyorum ama birtek bu scriptte sorun çıkıyor diğer tüm itemler limite takılıyor bu takılmıyor sonsuz maden alıyor üstüne acaba sorunu nedir çok güzel bir meslek bu açıkcası değerlendirmek istiyorum

Dostum scriptini denedim daha öncede gördüğüm bir scripti ancak şöyle birşey var
1)kazmayı alacağım turuncu yere gelip e basıyorum ancak üstüme kazmayı vermiyor animasyon olarak silah çekme animasyonunda balta çekiyor ancak inventory'e kazmayı vermiyor nasıl düzeltebilirim?
2)miner mesleği şartı olmadan yapmak mümkün mü?
3)sol tıka basıldığı sürece topluyor yani animasyon olarak vurunca vermiyor vurmasan dahi sol tıka basıldığıs sürece veriyor nasıl düzeltebilirim?
Mafalay Mafalay
daha güncelleri paylaşıldı zaten scriptin bu script 2020de paylaşılmış…

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!