Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım gcphone fotoraf atmıyor

oyunnesli

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar.

screenshot-basic değiştirdim gene olmadı fotorafı atarken telefonu cebine koyuyor ve çekmiyor.
yardımcı olur musunuz.

DF
Gcphone'un ücretsiz sağlam versiyonunu mu kullanıyorsunuz ? Ve html > static > config > config.json'da bu kısımda ki linki
olarak değiştirir misiniz ?

DF
bu upload da bir sorun var ilk başta atıyordu bunla şimdi atmıyor upload linki olan var mı

DF
Herhangi bir sıkıntı yok fotoğraflar çekilip uploadlanıyor. Siyah ekran kişisel bir sorundur. Forumda çözümleri var.

DF
Normalde olmayan bir sorun bir anda bozuldu benle alakalı olduğunu düşünmüyorum..

DF
Bendede böyle bir sorun yoktu. Dün başladı ve hala devam ediyor. Fivem güncelleme attıktan sonra başladı aslında.

DF
Evet gördüğünüz gibi herkesde başlamış sorun, isim vermek yasak mı bilmiyorum ama EightBorn'da da yayın izlerken sorun yaşandığını gördüm. Güncelleme ile alakalı olduğu muallak SnapDragon SnapDragon

DF
screenshot-basic scriptini tekrar yükledinizmi

DF
2 gündür bende bu sorunla uğraşıyorum kaç telefon değiştirdim kaç screenshot-basic değiştirdim belli değil fakat çözemedim.konuyu takipte kalacağım.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!