Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script GAUNTH ANTİCHEAT | High Level of Security | GAC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lan bi dakka sen aimbot acip ac bypassliyom diye eleman misin? aylardir ariyom enayi herifi

DF
Dostum anticheati ikiye bölerim diyosun sattığın sunucuları yok ettim bölmeye gerek bile yok tartışırken üzül biraz la ağla hatta
Aynen kanks yok ettin
74228
o yüzden 4 defa ban yemissin acizliginden dolayi seni global bana almaya bile tenezzül etmedim
o kadar ezik bir sözde hilecisin

bu arada bu eziği sunucuda barındırmak istemeyenler için tüm identifierlarını atıyorum;
Steam: steam:11000014bc0210e
FiveM: fivem:1874996
License: license:73424d97557a61e8254f62ca771f9e97759e0f45
Token: 5:087f4883591069c40f0a0ff3ff72a5255da02ca8ad1eb06616783285313252eb
IP: 88.232.101.59

DF
Düşman çok olunca böyle oluyor ajsdlşkalşsdas
düşman değil ezikliğini konu açıp belirtmen trajikomik bu yüzden herkes senle dalga geçiyor. iki satır kod yazacak dahi bilgiye sahip olmadığın için müşterilerinde bir sorun meydana gelince onları çözemeyip forumda konu açtıkları zaman muhtemelen scam exit atacaksın zaten 2 gün ya varsın ya yoksun kanky

DF
düşman değil ezikliğini konu açıp belirtmen trajikomik bu yüzden herkes senle dalga geçiyor. iki satır kod yazacak dahi bilgiye sahip olmadığın için müşterilerinde bir sorun meydana gelince onları çözemeyip forumda konu açtıkları zaman muhtemelen scam exit atacaksın zaten 2 gün ya varsın ya yoksun kanky
Senin gibi bir mendebur işte aynı kafadansız yardımlaşın bence :p

DF
Aynen kanks yok ettin
Ekli dosyayı görüntüle 74228
o yüzden 4 defa ban yemissin acizliginden dolayi seni global bana almaya bile tenezzül etmedim
o kadar ezik bir sözde hilecisin

bu arada bu eziği sunucuda barındırmak istemeyenler için tüm identifierlarını atıyorum;
Steam: steam:11000014bc0210e
FiveM: fivem:1874996
License: license:73424d97557a61e8254f62ca771f9e97759e0f45
Token: 5:087f4883591069c40f0a0ff3ff72a5255da02ca8ad1eb06616783285313252eb
IP: 88.232.101.59
Olum bu loglar 50 rockstar kullandığım sunucu zevk almıştım ve bu şekilde mi eziklemeye çalışıyorsun aaa sunucularda barinamicam offf olum sen global ban yediğinde kendini yanımda bulucaksin gerçi oda hile kullanırsan artik

DF
Ortada bir eziklik yok rastgele aldığım resmon değerlerini görüp boş boş konuşmak yerine başarılar dilemek senin gibi zarganalar için çok zor olmalı

DF
gaunthlow yani gauntdüşük erkekler anladı ? ?
O değilde şaka maka yan hesap falan açıp mi yazıyorsunuz konuya jdjejdjjeje bu yazdıklarınız benim ticaretime engel olmaz. VE imn0thing imn0thing scam exit falan diyorsun gaunth shops a bir uğra +120 müşteri var sence scam exit yapacak kadar bilgisize mi benziyorum djejdjejjdje neyse ya genelde insanlar konuşur zaten ben sizin o bildiğiniz laf yiyince yüzü asılan elemanlardan değilim malesef boş boş ssler ve kanitsiz yorum yapıyorsun

DF
Sizce gaunt v2 resmon -0.01 olur mu?
O kadar belliki bilgisiz olduğunu koskoca konuda tek taktığın şey resmon o anlık olarak yakaladigim birşey elbette döngüler den dolayı değişiyor 0.50 resmonlu anticheatini git optimize et ne la bu havalar üstelik ben ACyr çok önem veren birisi değilim konuyu hiç okumadığın çok belli hani alan alır sen memnun olmayan birini bulunca gel buraya yorum yap çünkü memnun olmayan birisi olmayacak üstelik senin ACne laf bile etmedim ne yazık ki ben çok iyiyim yoksa basit hilecileri engeller AC stabil durumda

DF
Üstelik hiçbir ACnin bilmediği methodlari fixliyorum öyle menu detectede benzemez bu işler kamuya gitmeden hapishane den crashlerden çok rahatsız olanlar alsın anticheatimi bu kadar abartmaya gerek yok altı üstü sunucular düşmeyecek

DF
O değilde şaka maka yan hesap falan açıp mi yazıyorsunuz konuya jdjejdjjeje bu yazdıklarınız benim ticaretime engel olmaz. VE imn0thing imn0thing scam exit falan diyorsun gaunth shops a bir uğra +120 müşteri var sence scam exit yapacak kadar bilgisize mi benziyorum djejdjejjdje neyse ya genelde insanlar konuşur zaten ben sizin o bildiğiniz laf yiyince yüzü asılan elemanlardan değilim malesef boş boş ssler ve kanitsiz yorum yapıyorsun
ne diyon la eşşek arkadaştan aldım inviteı işim gücüm yok maloş bi hilecinin pasteine yorum mu atıcam gece gündüz

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!