Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Harita [FREE] Custom Del Perro Pier Infrastructure (Alt Yapı)

AegonDesign

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, ben Aegon. Size çok sevilen özel Del Perro Pier alt yapısını ücretsiz sunuyorum. İsterseniz indirip istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, isterseniz satışa da çıkarabilirsiniz, gerisi sizin hayal gücünüze kalmış. Eğer bilginiz yoksa ve özel bir pier isterseniz bize ulaşıp kendinize özel bir harita tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, hazırda satışta olan Pier'e de göz atmayı unutmayın.

image.png
Satışta Olan Pier ;

Ekli dosyalar

• Aegon_DelPerroPier.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 195
vayvay

alttaki yeşilliği nerden bulucaz

Eline sağlık knk attığın dosyada gece olunca görünen ışıkları vs fixledim istersen atabilirim

Merhaba, ben Aegon. Size çok sevilen özel Del Perro Pier alt yapısını ücretsiz sunuyorum. İsterseniz indirip istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca, isterseniz satışa da çıkarabilirsiniz, gerisi sizin hayal gücünüze kalmış. Eğer bilginiz yoksa ve özel bir pier isterseniz bize ulaşıp kendinize özel bir harita tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, hazırda satışta olan Pier'e de göz atmayı unutmayın.

Ekli dosyayı görüntüle 83069
Satışta Olan Pier ;

Selam bir şey sormak istiyorum discorda gelir misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 83069
Satışta Olan Pier ;

Havada kalan ışıklarıda yaptın dimi bunda aegon?

Burada ışıklarda problem vardı sanırım halloldumu ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!