Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç FPS Düşürmeyen Modlu Şerif Araç Paketi

GulyaBunny

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
! ⚜GulyaBunny ⎝25⎠#8314
Merhabalar. Sunucumuzda WalcarTT WalcarTT 'ın özenle tek script halinde yapmış olduğu ve aktif kullandığımız, Poly değerleri maksimum 250K olan, Handlingleri tek tek ayarlanmış ve totalde 9 araçtan oluşan Sheriff Departman araç paketini paylaşma kararı aldık. 50 tane yan yana da spawnlasanız FPS'de neredeyse oynama olmayacaktır (Kullandığınız paketlerden dolayı farklılık gösterebilir).

Ekli dosyalar

• 20201208074557_1.jpg
    20201208074557_1.jpg
    469.3 KB · Görüntüleme: 614
  • 20201208074607_1.jpg
    20201208074607_1.jpg
    428.2 KB · Görüntüleme: 591
  • 20201208074614_1.jpg
    20201208074614_1.jpg
    408.5 KB · Görüntüleme: 556
  • 20201208074626_1.jpg
    20201208074626_1.jpg
    433.1 KB · Görüntüleme: 482
Yararlı Paylaşım

Yararlı Paylaşım Teşekkürler.

+

ekran görüntüsü yokmu?

100+ Çeken Ötüken RolePlay sunucumuzda aylarca kullandık hiç de ağlatmadı.

Polimer değerleri paylaşabilir misin?

poli değeri olsada 150 mb ram tüketen var tek basına sadece poly değil texturelerde önemli sıfır ram yiyor suan editledim

poli değeri olsada 150 mb ram tüketen var tek basına sadece poly değil texturelerde önemli sıfır ram yiyor suan editledim

dediğim gibi aylarca 100+çeken sunucumda kullandık, akşamları anlık 15-20 LSSD personeli varken en az 8 araç çıktığı zaman bile sorun yaşamadım. Ki bilen bilir sunucuda 270+ script ve 100 ün üzerinde modlu araç, 250+ Modlu kıyafet vesaire vardı. Hiç bir zaman Ram kullanımı 5.5 GB'ın üstüne çıkmadı. Nedense sunucum senin tabirinle hiç ağlamadı, kimseyi de ağlatmadı. Tam tersine hep senin gibi baltalamaya çalışanlar için güldür güldür dans ediyordu. Çamur atmadan önce bi deneseydin 50 tane yan yana spawnlayıp kontrol etseydin. ?

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    102.8 KB · Görüntüleme: 18
  • 2.PNG
    2.PNG
    105.9 KB · Görüntüleme: 18
  • 3.PNG
    3.PNG
    96.9 KB · Görüntüleme: 17
  • 4.PNG
    4.PNG
    108.3 KB · Görüntüleme: 16
  • 6.PNG
    6.PNG
    112.2 KB · Görüntüleme: 14
  • 7.PNG
    7.PNG
    92.3 KB · Görüntüleme: 15
  • 8.PNG
    8.PNG
    92.9 KB · Görüntüleme: 13
  • 9.PNG
    9.PNG
    97.9 KB · Görüntüleme: 11
  • 10.PNG
    10.PNG
    110.3 KB · Görüntüleme: 9
dediğim gibi aylarca 100+çeken sunucumda kullandık, akşamları anlık 15-20 LSSD personeli varken en az 8 araç çıktığı zaman bile sorun yaşamadım. Ki bilen bilir sunucuda 270+ script ve 100 ün üzerinde modlu araç, 250+ Modlu kıyafet vesaire vardı. Hiç bir zaman Ram kullanımı 5.5 GB'ın üstüne çıkmadı. Nedense sunucum senin tabirinle hiç ağlamadı, kimseyi de ağlatmadı. Tam tersine hep senin gibi baltalamaya çalışanlar için güldür güldür dans ediyordu. Çamur atmadan önce bi deneseydin 50 tane yan yana spawnlayıp kontrol etseydin. ?
hocam siz beni anlamadınız sanırım pakete start verince cmd ekranında uyarı veriyor araçlar texture sorunu olabilir diye ben onuda editleyseydiniz diye söyledim sanırım araç editlemeyi anlamadınız? kaplamalar vs gerçi forumda çok az kişi biliyor ben çamur atmıyorum s-zaten kullanıyorum araçları ama editledim
start verdiğimde hiç bir uyarı vermeden direk startlıyor o hale de getirebilirsiniz dedim ama siz yanlış anlamışsınız çamur vs atmam ben

Ağlatıyor sunucuyu editliyorum şimdi paketi sıfır ram yiyecek şekilde

GulyaBunny de dediği gibi zamanın da RolePlay sunucusu olan Ötüken'in +100 oyuncu olduğu zamanlar da kullandığımız bir araç paketiydi. Ve Sheriff olarak rol yapan oyuncuların, Otel, Hastane, Mekanik gibi sunucu içinde oyuncuların çok bulundukları bölgelere girdiklerin de dahi her hangi bir FPS ya da Ram artışı olmuyordu. Sunucunuzun paketini startladıktan sonra girip, birden fazla aracı tek bir noktada oyuncunuzun çok olduğu bir yere koyarak deneseydiniz ve o zaman paketin size vermiş olduğu değerleri daha somut bir şekilde görüp ona göre yargılasaydınız keşke. Attığınız SS i inceledim ve eğer gerçekten dediğiniz gibi Fixlediyseniz sizden düzenlemiş olduğunuz şekli paylaşmanızı bekliyorum. Sizin söyleminizle olan sunucuyu ağlatan benim editleyip, GulyaBunny'nin paylaştığı gönderi deki hatalı araç paketi yerine, sizin paketinizi kullansınlar. :)

Son düzenleme:
hocam siz beni anlamadınız sanırım pakete start verince cmd ekranında uyarı veriyor araçlar texture sorunu olabilir diye ben onuda editleyseydiniz diye söyledim sanırım araç editlemeyi anlamadınız? kaplamalar vs gerçi forumda çok az kişi biliyor ben çamur atmıyorum s-zaten kullanıyorum araçları ama editledim
start verdiğimde hiç bir uyarı vermeden direk startlıyor o hale de getirebilirsiniz dedim ama siz yanlış anlamışsınız çamur vs atmam ben
Sunucuyu ağlatıyor derken çamur değil demek. hımm ok.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!