Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[FORUM DIŞI] Araç handling

• Konbuyu başlatan aseinz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K

aseinz

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba. Araçların handlinglerini yapmayı kısmen biliyorum. Kendi sunucumda da araç handlinglerini kendim birkaç saat uğraşarak ayarladım. Bunu diğer insanlara da yapmak istiyorum fakat ücretlendirme yapmalı mıyım yoksa yapmamalı mıyım bir fikrim yok. Bunu forumlarda ters karşılanmamak için size sormak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

DF
Arkadaşlar merhaba. Araçların handlinglerini yapmayı kısmen biliyorum. Kendi sunucumda da araç handlinglerini kendim birkaç saat uğraşarak ayarladım. Bunu diğer insanlara da yapmak istiyorum fakat ücretlendirme yapmalı mıyım yoksa yapmamalı mıyım bir fikrim yok. Bunu forumlarda ters karşılanmamak için size sormak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.
araç handlingleri eğerki özenle ayarlanmış ve gerçekçiyse uygun bi fiyattan satmana kimsenin bişey diyeceğini sanmıyorum

DF
BİLDİĞİM KADARIYLA AŞIRI ZOR BİRŞEY DEĞİL VE FORUMDA DA BAZI PAYLAŞIMLAR VAR
KISACA SATARSAN BİRİLERİ ÇIKIP DA ZATEN BEDAVA ÖĞRETİLMİŞ BU ADAMDAN NİYE ALALIM DİYEBİLİR
İYİ FORUMLAR

DF
BİLDİĞİM KADARIYLA AŞIRI ZOR BİRŞEY DEĞİL VE FORUMDA DA BAZI PAYLAŞIMLAR VAR
KISACA SATARSAN BİRİLERİ ÇIKIP DA ZATEN BEDAVA ÖĞRETİLMİŞ BU ADAMDAN NİYE ALALIM DİYEBİLİR
İYİ FORUMLAR
Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

DF
araç handlingleri eğerki özenle ayarlanmış ve gerçekçiyse uygun bi fiyattan satmana kimsenin bişey diyeceğini sanmıyorum
Cevap için teşekkür ederim. Ayarladığım handlingler arabanın ağırlığı, dönüşleri, frenlemesi, hızı gibi özellikler. Kendi sunucumda bunlara çok dikkat ederek, özenle yaptım.

DF
Buraya girip türkçe yaparsanız rahatlıkla istediniz handling yapabilirsiniz düzgün sağlam handling yapımında ücretsiz şekilde yardım ediyorum. discord adım : ! MikiMaySw Özkan#7778

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!