Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket FLoenix Clothing Pack

FLoenix

Üye
FT Kullanıcı
Discord
FLoenix#6815
Görseldekiler sadece örneklerdir, paketin içeriği çok daha zengindir. Paket sürekli güncellenecektir ve satın alan müşterilerimiz bu güncellemeden yararlanabilecektir. Bilgi, işlem, önerileriniz için görseldeki Discord adresine katılabilir, dilerseniz ücretsiz paylaştığım dosyalardan da yararlanabilirsiniz.

Bilinen eksikler:

-Bazı şortlar siyahi karakterlerde bacak renginin beyaza dönmesine yol açabiliyor.
-Prop kıyafetler ve dövmeler pakette bulunmamaktadır. En kısa sürede eklenecektir.

k4ee1kG.png

DF
Konuyu baltalamak istmemem ama Büş'ün paketine gta5 mods'dan ekstra kıyafter eklemisin gibi ?

DF
Konuyu baltalamak istmemem ama Büş'ün paketine gta5 mods'dan ekstra kıyafter eklemisin gibi ?
adam zaten ben tasarladım baştan yaptım demiyor bu kitle bunu anlamıyor işte. toplamış derlemiş üşenenler için paket haline getirmiş buda bir emek. 'büşde bunu yapıyor'

DF
Kanka mantıksız geldi senin paketini alıp 2-3 kıyafet daha alıp satıyor ne kadar mantıklı

DF

Merhaba, belirttiğim üzere görseller örnek amaçlıdır. Elbette ortak kıyafetler bulunabilir ancak paketlerde kasti bir ortaklık yoktur. Malum 500'den fazla kıyafet var ve elbette hepsi ücretli olarak veya şahsi olarak dizayn ettiğim kıyafetlerden oluşmamakta. Yorumunuz için teşekkür ederim.

DF
Merhaba, belirttiğim üzere görseller örnek amaçlıdır. Elbette ortak kıyafetler bulunabilir ancak paketlerde kasti bir ortaklık yoktur. Malum 500'den fazla kıyafet var ve elbette hepsi ücretli olarak veya şahsi olarak dizayn ettiğim kıyafetlerden oluşmamakta. Yorumunuz için teşekkür ederim.
+rep emeğine sağlık

DF
Kanka mantıksız geldi senin paketini alıp 2-3 kıyafet daha alıp satıyor ne kadar mantıklı
ya yapılabilir herkes yapıyor benim paketimde sonuçta içeriğin çoğu ücretsiz paylaşılandı sonra insan ders çıkartıyor daha kaliteli yapıyor illaki bütçesi yetmeyende böyle bişi alır yani bundada emek var ^^

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!