Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

fizzfau = hasannn

fizzfau aslında benim hasanıda kuzenim oynuyor :cool:

kanka helal olsun kendi içinde kurup olayı büyütmüşsün nice hikaye ben beğendim ÜQWOEJQPWOEJWQ

Selamlar arkadaşlar öncelikle bundan bir kaç gün önce bir forum gördüm fakat forumu bulamadım. Forumda fizzfaunun scriptini leakleniyordu ardından yorumlarda bu hasanın scripti değilmi diye yazmışlardı diye hatırlıyorum. Ben de bu yorumun ardından forumlarda FizzFau ve Hasannn üzerinde biraz araştırmalar yaptım ? . Ardından bir çok konuda ve paylaşımlarda beraber adlarının geçtiğini ve çok yakın olduklarını farkettim. Bundan dolayı da aynı kişi olduklarına kanaat getirdim. Şu an ellerimde hasanın fizzfau maskesi giyerken real life fotoğrafı var ancak şu anlık paylaşmayacağım ? . Bu arkadaşın planı şu ; Hasan ve Fizzfau kendi adlarına bir envanter gelişterecekler ardından fizzfau hasan ile kavga ettiğini bu yüzden bu envanteri satacağını söyleyecek. Bu forum üzerine Hasan ise boooom envanteri bedavaya paylaşacak ve fivemtr camiasına bir bomba patlayacak ?. Massaka ve diablo dan esinlendiğini düşünüyorum. Daha fazla bilgi için konuyu takip edin ;);)
bu bilim kurgu aşkı nerden geliyor

Selamlar arkadaşlar öncelikle bundan bir kaç gün önce bir forum gördüm fakat forumu bulamadım. Forumda fizzfaunun scriptini leakleniyordu ardından yorumlarda bu hasanın scripti değilmi diye yazmışlardı diye hatırlıyorum. Ben de bu yorumun ardından forumlarda FizzFau ve Hasannn üzerinde biraz araştırmalar yaptım ? . Ardından bir çok konuda ve paylaşımlarda beraber adlarının geçtiğini ve çok yakın olduklarını farkettim. Bundan dolayı da aynı kişi olduklarına kanaat getirdim. Şu an ellerimde hasanın fizzfau maskesi giyerken real life fotoğrafı var ancak şu anlık paylaşmayacağım ? . Bu arkadaşın planı şu ; Hasan ve Fizzfau kendi adlarına bir envanter gelişterecekler ardından fizzfau hasan ile kavga ettiğini bu yüzden bu envanteri satacağını söyleyecek. Bu forum üzerine Hasan ise boooom envanteri bedavaya paylaşacak ve fivemtr camiasına bir bomba patlayacak ?. Massaka ve diablo dan esinlendiğini düşünüyorum. Daha fazla bilgi için konuyu takip edin ;);)
şaka bi yana hikayenin devamını merak eden tek ben olamam değil mi

2 sene sonra gorunce komik olmadi
O zaman iki sene sonra bu konuya bir açıklık getireyim :)
İki kullanıcının paylaşım İp adreslerine bakınca bir defa bile birbirlerinin hesabını birbirlerinin ip adresi ile bağlanmamışlar.
Kısacası teori çürüdü ikiside farklı kişi. İki yıl sonrada olsa olayı noktaladık sanırım :=)
giphy.gif

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!