Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FixShop denen zorbalar sdfasdf

Bak Dostum SalihFix salih12356 Böyle Tartışmayı gerçekten Gereksiz Yere Uzatıyorsun :D Bende Diyorum SonerCNGY SonerCNGY Benden Kesinlikle Daha İyi Biliyordur Lua İşini Bak Bende 2019 Dan Beri Fivem Camiasındayım Luayı Biliyormuyum Biliyorum Ama Sanırım Soner Kadar Değil Bunu Anlatma Sebebimde Seninde Bazı Şeyleri Kabul Etmeye Çalışmaya Başlamanı İstediğim İçin :D Bunu Sonerde İstiyor Bence Sende İstemelisin Madem Bu Kadr Kendine Güveniyosun Madem Soner Free Sc Editleyip Satttı Sen Ondan İyi Biliyosun Bi Kod Yarışına Girin Önce Bitiren Win :D Çok Uzatılıyo Böyle Konular Seni Eğlence Olarak Kullanıyrlar S*kine Bile Takmıyorsun.

DF
sc satım dahil bir kanıt at cano hepni free atıyorum
ahh çiçeğim ah adam sana sc satıyorsun demiyor, daha bunu anlayamıyorsun neys

Bak Dostum SalihFix salih12356 Böyle Tartışmayı gerçekten Gereksiz Yere Uzatıyorsun :D Bende Diyorum SonerCNGY SonerCNGY Benden Kesinlikle Daha İyi Biliyordur Lua İşini Bak Bende 2019 Dan Beri Fivem Camiasındayım Luayı Biliyormuyum Biliyorum Ama Sanırım Soner Kadar Değil Bunu Anlatma Sebebimde Seninde Bazı Şeyleri Kabul Etmeye Çalışmaya Başlamanı İstediğim İçin :D Bunu Sonerde İstiyor Bence Sende İstemelisin Madem Bu Kadr Kendine Güveniyosun Madem Soner Free Sc Editleyip Satttı Sen Ondan İyi Biliyosun Bi Kod Yarışına Girin Önce Bitiren Win :D Çok Uzatılıyo Böyle Konular Seni Eğlence Olarak Kullanıyrlar S*kine Bile Takmıyorsun.
estrfrlh arkadaşa daha fazla prim vermeye gerek yok kendini yeterince rezil etti zaten amaaan

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!