Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Fix Raid Clothes (NP Clothes)

merty

Üye
FT Kullanıcı
Discord
merty#3108
Selamlar. Bugün bizimde bir pakette kullandığımız ve herhangi bir bug göremediğimiz Raid Clothes'u paylaşmak istedik. %70 çevrilmiş ve gözle gördüğümüz bir bugı yok. Kendi temel paketimde de ayrıca denedim bir sorun göremedim. Daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın.

Özellikler:
- Pedden pede sorunsuz geçiyor sunucuya girip çıksanız dahi pediniz gitmiyor.
- Berberde tüm yüz şekilleri veya diğer anne-baba yüz karışımları ayarlanabiliyor.
-%70 çeviri. Berber kısmı kaldı tek onu da ui.html'den ayarlayabilirsiniz. Çok sorun olacağını sanmıyorum.

Görsel:
Adsız.png

|

Herhangi bir sorun veya bug olursa Discord :
- merty#3108
- Megvalatzson#2818
- quax#3149

(Karakter oluşturma ekranına vs. eklemek isterseniz entegre etmeniz gerekmekte.)

DF
Son düzenleme:
Its working, but what i have to disable to put this work at first spawn and not normal skin menu default

DF
Yüz ayarlama seçeneği eklimi ?

DF
oyundan çık gir yapınca ped değişiyor onu nasıl çözebilirim ?

DF
oyundan çık gir yapınca ped değişiyor onu nasıl çözebilirim ?
normalde değişmemesi lazım yani bende değişmiyor. oyuna girdiğinde kadın karakter ile başlıyor ise onu erkeğe çevir ve tekrar dene. bende de olmuştu böyle çözmüştüm.

DF
sunucuya restart attıktan sonra kadın karaktere dönüşüyor ve kıyafetler sıfırlanıyor

DF
sunucuya restart attıktan sonra kadın karaktere dönüşüyor ve kıyafetler sıfırlanıyor
cevabını yukarda verdim ancak bir kere daha söyliyeyim. /skin yapıp esx_skin’in karakter menüsünden kadın karakteri bir kereliğe mahsus olarak erkeğe çevirirsen problem düzelir. eğer esx_skin de kadın veya erkek karakter var iken pedlerde uyuşmayan cinsiyet de bir pedin varsa eski haline dönüyor. yani benim anladığım öyle. umarım anlatabilmişimdir. iyi forumlar

DF
cevabını yukarda verdim ancak bir kere daha söyliyeyim. /skin yapıp esx_skin’in karakter menüsünden kadın karakteri bir kereliğe mahsus olarak erkeğe çevirirsen problem düzelir. eğer esx_skin de kadın veya erkek karakter var iken pedlerde uyuşmayan cinsiyet de bir pedin varsa eski haline dönüyor. yani benim anladığım öyle. umarım anlatabilmişimdir. eğer bunla uğraşmak istemezsen bunu diğer scriptlerle vs. entegrelemen gerek. iyi forumlar

DF
Its working, but what i have to disable to put this work at first spawn and not normal skin menu default
esx identity ;

Kod:
RegisterNetEvent('esx_identity:showRegisterIdentity')

AddEventHandler('esx_identity:showRegisterIdentity', function()

TriggerEvent('esx_skin:resetFirstSpawn')

if not isDead then

EnableGui(true)

end

end)

make this line of code a comment line or or do (false) instead of (true)

DF
Eline sağlık fakat bir sorum olacak heryerde aile yüz cilt değiştirme seçeneklerini nasıl kaldırabilirim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!