Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket FiveM Temel Disc Paket BEDAVA!

• Konbuyu başlatan Deus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 122
  • Görüntüleme 20K
Arkadaşlar bir süredir ortalıkta arıyodum temel disc paket varmı diye benim gördüğüm herkeste paralı olduğunu söyledi ve bende bu durumdan hoşnut olmadım çünkü saçma geldi temel bir disc paketin paralı olması. bende dolu olan disc paketimi temelleştirdim ve sizin önünüze bedava şekilde sunuyorum iyi günler görüşürüz. database paketin içerisindedir.

İndirmme linki:

VT:

Database düzenlenmiş olan databasedir kalabalık entegre edilmemiş birşey yoktur:

Paket:
Paket içerisinde aktif olarak 1 tane bile script bulunmayan temel bir disc pakettir içerisinde sadece iş kur bulunmaktadır

sv_hostname yerinin sonuna (") bunu koymayı unutmayın.

Dc:
Dc:

Arkadaşlar buradaki temel paket hazır olan 3.5gblık bir disc paketin temele dönüşmüş halidir.
?Paketin görseldekiler ile alakası yok disc olsa neyse disc bile değil

DF
?Paketin görseldekiler ile alakası yok disc olsa neyse disc bile değil
2400 kişi disc olmadığı için indirdi zaten kardeşim konu baltalamak için hareket ediyosunuz yemin ederim bunu yazmadan önce yazsaydın discorddan biraz mantıklı hareket etmiş olurdun birde bunu yazdıktan sonra discorddan yanlış linkmi acaba diye soruyosun mantıklıymış helal aslanıma.

DF
2400 kişi disc olmadığı için indirdi zaten kardeşim konu baltalamak için hareket ediyosunuz yemin ederim bunu yazmadan önce yazsaydın discorddan biraz mantıklı hareket etmiş olurdun birde bunu yazdıktan sonra discorddan yanlış linkmi acaba diye soruyosun mantıklıymış helal aslanıma.
1-konuya belirte bilirdin kötü yorumlara kapalı diye
2-link bastığım zaman beni 54 mb eski temel bir paket indirme linkine atı bende duruma belirtim bumu konu baltalamak

DF
Herhangi bir yardım için minnettar olurum

[ERROR] [MySQL] [es_extended] An error happens on MySQL for query "UPDATE users SET job = 'fisherman', job_grade = 0, loadout = '[]', position = '{\"z\":28.599999999998546,\"y\":-975.1999999999534,\"x\":-232.79999999998837}' WHERE identifier = 'steam:110000103e3fc7f'": ER_DATA_TOO_LONG: Data too long for column 'position' at row 1

": ER_BAD_FIELD_ERROR: Unknown column 'skills' in 'field list'
webpack is busy: we are waiting to compile screenshot-basic (server.config.js)

DF
Herhangi bir yardım için minnettar olurum

[ERROR] [MySQL] [es_extended] An error happens on MySQL for query "UPDATE users SET job = 'fisherman', job_grade = 0, loadout = '[]', position = '{\"z\":28.599999999998546,\"y\":-975.1999999999534,\"x\":-232.79999999998837}' WHERE identifier = 'steam:110000103e3fc7f'": ER_DATA_TOO_LONG: Data too long for column 'position' at row 1

": ER_BAD_FIELD_ERROR: Unknown column 'skills' in 'field list'
yanlış olanı kuruyo olma ihtimalin nedir 1 olucaktı çünkü

DF
Arkadaşlar bir süredir ortalıkta arıyodum temel disc paket varmı diye benim gördüğüm herkeste paralı olduğunu söyledi ve bende bu durumdan hoşnut olmadım çünkü saçma geldi temel bir disc paketin paralı olması. bende dolu olan disc paketimi temelleştirdim ve sizin önünüze bedava şekilde sunuyorum iyi günler görüşürüz. database paketin içerisindedir.

İndirmme linki:

VT:

Database düzenlenmiş olan databasedir kalabalık entegre edilmemiş birşey yoktur:

Paket:
Paket içerisinde aktif olarak 1 tane bile script bulunmayan temel bir disc pakettir içerisinde sadece iş kur bulunmaktadır

sv_hostname yerinin sonuna (") bunu koymayı unutmayın.

Discord:

Arkadaşlar buradaki temel paket hazır olan 3.5gblık bir disc paketin temele dönüşmüş halidir.

Discorddan arkadaşlık attım paketle alakalı soru sorcam bakarsan sevinirim ! ? ? ? ? ? ? ? ? ?#6619 discord adım

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!