Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum FiveM Sunucularını Linux'a geçirmeyi planlıyorum!

mustafaata61

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, ben FiveM suncularında genelde Windows Server kullanıldığını görüyorum oysaki Windows Server boşta olsa bile çok RAM ve CPU yiyor bende makine maliyetlerini düşürmek için böyle bir yola başvurdum. Önceden Linux'ta üzerinden bir sürü oyun için sunucu kurdum FiveM'e de kurmak istiyorum. Linux bilgisi ve Fivem Paket bilgisi olanlar ve benle beraber çalışmak isteyenler Discord'dan bana yazabilirler

Discordum: MustafaAta#3407

+ Güncel

Paketimi inceleynilirsin aktif olarak 9 serverde kullaniliyor eger gelen butun talepler tarafimca kabul edilseydi o sayi en az 40 ti paketi fivemturkten inceledikten sknra discorddan bana ulasabilirsin lil.dopeee#1625

Paketimi inceleynilirsin aktif olarak 9 serverde kullaniliyor eger gelen butun talepler tarafimca kabul edilseydi o sayi en az 40 ti paketi fivemturkten inceledikten sknra discorddan bana ulasabilirsin lil.dopeee#1625
Alakası varmı şuan da ?

Developerlik bilginiz varmıdır

Hangi linux sürümü? Kali değil herhalde ladsjgjksgd

Nerdeyse bütün dağıtımları hem kali de bi linux dağıtımı kali olunca bişeymi oluyo ama ben Ubuntu taraftarıyım

Hocam tamamda kali'nin hangi amaçla kullanıldığını umarım biliyorsunuzdur? Ben parrot kullanıyorum bug bounty ile uğraştığımdan dolayı ilk defa sunucu işlemleri için kali söyleyen biri gördüm yani, şaşırdım açıkçası. Kali'nin kullanım amacını biliyorsunuz değil mi?

Kali siber güvenlik araçlarıyla birlikte gelen bir linux dağıtımı ben kaliye sunucu kurulmaz a karşın böyle bişey söyledim normalde kurulur.

Farkındayım ama Kali Linux'un içinde kurulu olduğu bazı toolar var ya hani :D Kaliye sunucu tabii ki de kurulur ona bir şey demiyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!