Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Ne Yapmaya Çalışıyor? Key Gitti Geldi vs

ManoMachine

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar bu Fivem Neden keylere sürekli müdahale ediyor?
keyi ayda 2-3 kez deaktif ediyor bir gün rahat uyuyamıyoruz

Çıldırmak üzereyim bir gün rahat uyuyamıyoruz?

Key Tedarikçim sağolsun ilgileniyor ama yıldım yani
Patreondan Biliyorsunuz Keylerde Sorun oldu hesap açayım dedim geçen hafta direk suspend verdi
Bu işin En Garanti Yöntemi Nedir?

Key tedarikçiniz farklı ip'ler ve sunuculara key sattığı için key şikayetlerinde kullanılan o hesap veya şikayet edilen key deaktif bırakılıyor. Şahsen ben 6 aydır patreondan key çekiyorum kendi hesabım var allaha şükür halen bir sorun çıkmadı fakat onun öncesi ne oluyordu dersen aynı bu şekilde keyim patlıyordu şikayet ediliyordu sürekli cepten para çıkıyordu.

Arkadaşlar bu Fivem Neden keylere sürekli müdahale ediyor?
keyi ayda 2-3 kez deaktif ediyor bir gün rahat uyuyamıyoruz

Çıldırmak üzereyim bir gün rahat uyuyamıyoruz?

Key Tedarikçim sağolsun ilgileniyor ama yıldım yani
Patreondan Biliyorsunuz Keylerde Sorun oldu hesap açayım dedim geçen hafta direk suspend verdi
Bu işin En Garanti Yöntemi Nedir?

ya olum keyler gitti daha dün aldım gitti okadar para :/

Key tedarikçiniz farklı ip'ler ve sunuculara key sattığı için key şikayetlerinde kullanılan o hesap veya şikayet edilen key deaktif bırakılıyor. Şahsen ben 6 aydır patreondan key çekiyorum kendi hesabım var allaha şükür halen bir sorun çıkmadı fakat onun öncesi ne oluyordu dersen aynı bu şekilde keyim patlıyordu şikayet ediliyordu sürekli cepten para çıkıyordu.
Kaçlık key ve ne kadar ödüyorsunuz hocam bu işin sırrı ne mesela birlşeik arap emirlliklerini göstererek %5 vergi ödüyoruz deniliyor ama bizde 18 siz hangisini kullanıyorsunuz? Öyle bişey duydum

konuyu fark ettim dedim bakayım dedim allahım sabır ver

sağlayıcı olarak aynı sorunu hesaplarımda yaşıyorum. Sorun hesaplarımda çok yoğun günde 2 defa falan deaktif hale geliyor

Kaçlık key ve ne kadar ödüyorsunuz hocam bu işin sırrı ne mesela birlşeik arap emirlliklerini göstererek %5 vergi ödüyoruz deniliyor ama bizde 18 siz hangisini kullanıyorsunuz? Öyle bişey duydum
1024lük keyler aylık cebimizden 600 çıkıyor

patreondamı bi sıknıtı var tekrar düzelrimi yoksa direk keyler gittimi ?
sorun cfx.re taraflı düzeliceğini umuyorum ticket açmama rağmen destek ekibi cevap vermedi

Tavsiyem eğer ki bütçeniz var ise patreondan kendiniz hesap çekin eğer ki bütçeniz yoksa şöyle birşey yapabilirsiniz bir tanıdığınızın fivem sunucusu varsa ortak girebilirsiniz. Fakat ortak girerseniz şunlara dikkat edin makine ipleri farklıysa şikayet durumunda keyin patlama ihtimali var ve şöyle bir durum daha var mesela diyelimki arkadaşınız a communitysinde siz b desiniz şikayet durumunde yine patlama ihtimali mevcut.

keymastere giriyor ama burda böyle diyor ödemeyide dün yaptım çekti hesaptan keyler gg mi benim yoksa düzelirmi
48460 48462

Ekli dosyalar

• g.png
    g.png
    146.5 KB · Görüntüleme: 2

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!