Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım F3 Menu|Np-Menu

Peaset

?????????
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Peaset#5421
Herkese merhaba değerli FivemTurk kullanıcıları bugün sizlere F3|RadialMenu paylaşacağım umarım işinize yarar.
Açıklama:
● Dosyanın içinde ambulancejob ve policejob bulunmaktadır isterseniz kurabilirsiniz.
● Dosyaların içinde malesef motel sistemini koymuyorum elinizde varsa kullanabilirsiniz.

Kurulum:
● Github üzerinden dosyayı indirin.
● Dosyayı açın ve kurmak istediğiniz scriptleri "Resources" klasörünün içine atın ve ensure verin

Gereksinimler:

Link:

● Fotoğraf:

● Kişisel discord sunucum:
● Kişisel discord adresim: Peaset#5421

Son düzenleme:
Eklemeyi unutmuşum az önce ekledim.Teşekkür ederim

Paylaşım için teşekkürler

dpemotes nasıl kullancam ve kullancam detaylı soylicek bide bu dpemotes olmadıgı içinmi scirp calışmama hatası veriyor bide scriptleri mesela gameplay yada game mode kursam bi sıkıntı olurmu yada oralara kurulmuyosa nereye kurmam lzım

Hocam kolay gelsin, elinize saglik.
Ben boyle bir hata aliyorum @esx_policejob/server/main.lua:607: attempt to index a nil value
ne yapmam gerekir.
Yardiminiz icin simdiden tesekkur ederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!