Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Ev scripti

erdem157

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Luci#0458
Sorunsuz çalışan ev scripti. Görseller için loaf housing. İnternette ymapleri yok yada ymapi olanın scripti yok. Buldum paylaşıyorum tüm dostlar faydalansın. Destek vermeyeceğim. Esx_inventory ile sıkıntısız.

Bu evlerin hepsi aynı mı ? 2. Sorum ise bu evi dizmek için market mevcut mu script içerisinde ?

Bu evlerin hepsi aynı mı ? 2. Sorum ise bu evi dizmek için market mevcut mu script içerisinde ?
2 sorunun cevabı da evet. ikea blibi gözükmüyor sanırım oyunda, ama var. kodlardan bakarak bulursun

DISC-INVENTORYHUD ile çalışır?

[QUOTE = "erdem157, post: 51839, member: 396"]
I haven't tried disc because I don't like disc
[/ QUOTE]
Nasıl yani?

bilgisayar dilim ingilizce olduğu için ingilizceye çeviriyor yazdığımı sanırım, anlamadım. discte denemedim. entegre edersen çalışır zor olduğunu sanmıyorum

discte itemleri depoya koyup çekince itemin ismi nill olarak gözüküyor çözümü nedir acaba

SCRIPT ERROR: citizen:scripting/lua/json.lua:397: bad argument #1 to 'strfind' (string expected, got ni) Hatası alıyorum yardım etme şansınız var mı beyler veya bayanlar

Script sorunsuz çalıştı. Ev alma ve depoda sorunsuz çalıştı kullanılabilir. Emeğine sağlık

SCRIPT ERROR: citizen:scripting/lua/json.lua:397: bad argument #1 to 'strfind' (string expected, got ni) Hatası alıyorum yardım etme şansınız var mı beyler veya bayanlar
beyler biri bakabilir mi rica etsem ?

esx_inventoryhud ile uyumlu mu bu? yoksa normal klasik inventory mi

başarılı ben paylaştım diye hatırlıyorum ama :)

Son düzenleme:
dataya işlerken house value eksik dedi hata verdi 12662

__resource lua hatası veriyo

İlk girişte ev yüklenmiyor aşağıya düşüyor ondan sonra daha hiç aşağıya düşme muhabbeti olmuyor nasıl çözerim düşmelerini nasıl engellerim ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!