Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü esx_drugs envanterimdeki itemleri görmüyor

doruklkn

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Bugün sunucuya esx_drugs scriptini kurdum deneme esnasında bir sorun ile karşılaştım. Konsolda bir hata almıyorum her şey güzel çalışıyor ancak afyon topladıktan sonra işleme yerine gittiğimde , üstümde afyon olmasına rağmen "Üzerinde afyon yok" yazısı ile karşılaşıyorum. Bunun aynısı esx_Advancedfishing scriptinde de başıma geldi. Olta ve yemi alıyordum daha sonra balık tutmaya gidiyordum daha sonra oltaya kullan dediğimde "Üstünde olta ve yem olmalı" yazısı ile karşılaşıyordum. Ancak oyuna gir çık yapınca üstümdekileri görüyor. Oyuna gir çık yapmadan envanterdeki itemleri görmesi için ne yapabilirim ? (weight sistemli disc-inventoryhud kullanıyorum)

Envanterdeki itemleri kontrol eden kodlar:

SERVER:
59527
CLIENT:
59528

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!