Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım ESX ve Disc uyumlu interiorlu otel [KAPILI OTEL]

Ekli dosyayı görüntüle 22466Ekli dosyayı görüntüle 22467
Ekli dosyayı görüntüle 22468Ekli dosyayı görüntüle 22470
Ekli dosyayı görüntüle 22471

ESX VE DISC UYUMLUDUR!!!

Türkçeleştirip YMAP'leri ile birlikte birleştirerek paylaşıyorum
3 tane motel hazır olarak geliyor eğer isterseniz kendinizde ekleyebilirsiniz tabiki.

KURULUM

İlk olarak dosyaların içindeki config.lua'dan AutoDatabaseCreator'ı açın sunucu server.cfg'ye ekledikten sonra sunucuyu başlatın.
Database kurulduktan sonra true yaptığımız ayarları tekrardan false yapın yoksa her sunucu açtığınızda database kurar boşuna.

KOUMTLAR

- /oteliptal -

odanızı silmenizi sağlar
- /otelver -
fazladan anahtar aldıysanız arkadaşlarınıza verebilirsiniz veya birine devredebilirsiniz

- Kurulumda veya başka bir problem yaşarsanız bana Discord üzerinden yazabilirsiniz. | Berkay#1331

Emeğine sağlık, çok yararlı bir paylaşım.

bu scripti paylaşan arkadaş keşke bi destekte bulunsa. öyle paylaşmış susmuş. insanlara bi yardım ediyosan ya tam et yada hiç etme kardeşim bu ne. çalışıp çalışmadığına bile emin olmadığın birşeyi paylaşman ne kadar doğru? ki bu script bozuk indirmeyin arkadaşlar.

Arkadaş ücretli bile zor bulacağın yararlı bir konu açıyor ve sen sadece bozuk diyip konuyu kirletiyorsun. Gerekli düzenlemeler yapıldığında sorunsuz çalışmaktadır. Kişiye özel olmayan herkesin yapması gereken şeyleri zaten belirtmiş ? Anlamıyorum gerçekten.

Arkadaş ücretli bile zor bulacağın yararlı bir konu açıyor ve sen sadece bozuk diyip konuyu kirletiyorsun. Gerekli düzenlemeler yapıldığında sorunsuz çalışmaktadır. Kişiye özel olmayan herkesin yapması gereken şeyleri zaten belirtmiş ? Anlamıyorum gerçekten.
Katılıyorum

Kurulumu eksiksiz şekilde yaptım. F8'de ve cmd'de hiçbir hata yok. Fakat motel kapıları bazen "Açık" olarak kalıyor ve kapı açılmıyor. Bu bazı arkadaşlarada olmuş. Çözümünü veya nedenini bilen biri varsa yardım edebilir mi?

eline sağlık çok güzel olmuş ama yun içinde denedim ve bazen kaıalr buga giriyor kilitlenmiyor yanig 'G'tşuna basıyorum kilitletniyor hemen 1sn de geri açılıyor kilit basmadığım halde kendi kendine açıyor

bu hatanin cozumu var mi fazla anahtar alirken cikiyor bu hata

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    52.6 KB · Görüntüleme: 59
Ben indirdim kurdum bir sorunu yok gözlemlediğim kadarıyla çoğu kişi otomatik database kaydetmede sorun yaşıyor galiba özelden mesaj atarsanız sql dosyasını yollayabilirim ayrı bir şekilde
daha öncede belirttim, ana motel hariç bütün motellerın odası ( kapısı ) açık. Kiralıyorum ama yinede kilitlenmiyor, sunucudayken res attığımda düzeliyor ( bütün kapıların düzelmesi için 5 defa filan res atıyorum. ). Bunu arakadaşada belirttim fakat arkadaşın *** olmadı.

Arkadaş pluto nun sc leriyle kendi ismini değiştire değiştire kullanmış. pluto-key olan script isminin klasör adını diazmotelkey yapmış. Motel kapılarında vs sorun yok arkadaşlar. bi yer de yanlış yapıyosunuzdur. Sadece esx sistemde motele silah konulmuyor ve anahtar gelmiyor envantere alamıyosun. Alacağın zaman arkadaşların belirttiği pluto-key hatası veriyor. Oda muhtemelen bu zeki arkadaş script isimlerini birbirine karıştırmış. Allak bullak script içleri. Bi yerde diazmotelkey yazıyo bi yerde pluto-key. Hadi bunlar sorun değil arkadaş o kadar uğraşmış yapmış bir paylaşım ellerine sağlık fakat yapamayana yardım ederim diyipte kimse *** takmamak biraz garip.

Arkadaş pluto nun sc leriyle kendi ismini değiştire değiştire kullanmış. pluto-key olan script isminin klasör adını diazmotelkey yapmış. Motel kapılarında vs sorun yok arkadaşlar. bi yer de yanlış yapıyosunuzdur. Sadece esx sistemde motele silah konulmuyor ve anahtar gelmiyor envantere alamıyosun. Alacağın zaman arkadaşların belirttiği pluto-key hatası veriyor. Oda muhtemelen bu zeki arkadaş script isimlerini birbirine karıştırmış. Allak bullak script içleri. Bi yerde diazmotelkey yazıyo bi yerde pluto-key. Hadi bunlar sorun değil arkadaş o kadar uğraşmış yapmış bir paylaşım ellerine sağlık fakat yapamayana yardım ederim diyipte kimse *** takmamak biraz garip.
Yani dosya isimlerini orjinaline cevirince duzelir mi hata ?

anahtar almada sıkıntı var almıyor

silah koymayı engellemesinin sebebi dupe yapmasını engellemek

Sahil Önünde ki Motelin kapılarından içeri girilmiyor nedenini çözmüş değilim ama orada görünmez bir duvar var fixlemesini bilen var mı ?

Ben indirdim kurdum bir sorunu yok gözlemlediğim kadarıyla çoğu kişi otomatik database kaydetmede sorun yaşıyor galiba özelden mesaj atarsanız sql dosyasını yollayabilirim ayrı bir şekilde
bana atarmısın hocam db yi

Yararlı paylaşım çoğu kişi arıyordu eline sağlık.

ellerine sağlık dostum

knk bi sıkıntısı var hem anahtar çogalmıyor hemde motel kirası orn:4000 ama envanterde 200 dolar var onu 4000 gibi gorup odedin sayıyor

Arkadaşlar unuz süredir evde değilim bu yüzden yardım edemedim birde daha dosyayı açmayı bilmeyen arkadaşlar bana yazıyor emin olun herkese yetişmek çok zor.

bundan sonra yardım edemiyorum cidden fivem'i bilmeyen o kadar insan yazıyorki anlatamam burdada lua öğretemem yani yardım diye.

Arkadaşlar unuz süredir evde değilim bu yüzden yardım edemedim birde daha dosyayı açmayı bilmeyen arkadaşlar bana yazıyor emin olun herkese yetişmek çok zor.

bundan sonra yardım edemiyorum cidden fivem'i bilmeyen o kadar insan yazıyorki anlatamam burdada lua öğretemem yani yardım diye.
+1 Arkadaş paylaşmış scripti biraz kıpırdayıp sorunları halledebilirsiniz zaten çoğu sorunun çözümü yorumlarda mevcut herkese iyi forumlar

yardımcı olabilecek varmı
discord : tkbayramic#0001

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!