Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ESX] Illegal Map

CHs

abim meyveloper yha
FT Kullanıcı
İllegal map itemini kullandıktan sonra işte haritanıza blipler geliyor.
client.lua üzerinden illegal bölgelerin bliplerin kordinatlarını vs. ekleyip/çıkarırsınız (blip ayarlama kısmındaki r li kısmı silmemeniz sizin için daha iyi olur çünkü blip isimlerini kırmızı yapıyor.)

NOT : Databasede items kısmına “illegalmap” diye item oluşturun.

Görsel :
72764
72765

+rep

• Beğen
Tepkiler: CHs
ch-illegalmap anlıyorum kanka
senin scriptinle hiç alakası yok tek elimde olan fotoğraflar oydu bende aldım ama evet senden görerek yaptım. Credit istiyorsan verebilirim

senin scriptinle hiç alakası yok tek elimde olan fotoğraflar oydu bende aldım ama evet senden görerek yaptım. Credit istiyorsan verebilirim
Yok kanka paylaşabilirsin sorun yok zaten 1 2dakikada yapılabilecek birşey ama şu aşşağıdakiler biraz tuhaf

72766

Bendeki hali :

72768

Sendeki hali :

72769

blip name kadar aynı olması tuhaf ama sen öyle diyorsan öyledir kolay gelsin :D

Yok kanka paylaşabilirsin sorun yok zaten 1 2dakikada yapılabilecek birşey ama şu aşşağıdakiler biraz tuhaf

Ekli dosyayı görüntüle 72766

Bendeki hali :

Ekli dosyayı görüntüle 72768

Sendeki hali :

Ekli dosyayı görüntüle 72769

blip name kadar aynı olması tuhaf ama sen öyle diyorsan öyledir kolay gelsin :D
Blip isminin aynı olması normal değil mi aynı sunucu için yapılan paketler ve bunu sende biliyorsun. Ekstra olarak normal blip kodlarının yanında sorgu kodları var ekstralık bir şey yok :)

Blip isminin aynı olması normal değil mi aynı sunucu için yapılan paketler ve bunu sende biliyorsun. Ekstra olarak normal blip kodlarının yanında sorgu kodları var ekstralık bir şey yok :)
Uzatmak istemiyorum ama printleri kullandığımız yerlere kadar aynı olması tuhaf zaten az çok anlayan biri baktımı kopyala yapıştır olduğu rahatlıkla anlaşılır kod kısmında eşitlediğimiz yerlerin bulunduğu satırlara kadar aynı olmaz bir şey neyse kolay gelsin ch-illegalmap agam :rolleyes:

Uzatmak istemiyorum ama printleri kullandığımız yerlere kadar aynı olması tuhaf zaten az çok anlayan biri baktımı kopyala yapıştır olduğu rahatlıkla anlaşılır kod kısmında eşitlediğimiz yerlerin bulunduğu satırlara kadar aynı olmaz bir şey neyse kolay gelsin ch-illegalmap agam :rolleyes:
tm en iyi coder sensin birde paket yapmayı öğrensen senden çalayım

+rep

• Beğen
Tepkiler: CHs

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!