Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ERMENİSTAN ADLI DİSCORD GRUBU VE ATATÜRKE ŞEHİTLERE KÜFÜR

• Konbuyu başlatan ADEZTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 34
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar bu platformda ne kadar bir işe yaramayan cahil insan varsa bunlar ya Fivemde ya da Ermenistan adlı discord grubunda.

Ben bu tarz olaylara şahit oldugum anda ufak bir araştırma yapıyorum. Bulabildigimce bilgilerini bulup Cimere şikayet ediyorum. Çok kez de ettim etmeyede devam edecegim. Bu bana göre bir sorumluluktur.
Nerede nekadar dine,Atatürke,şehitlere,devlete küfür eden varsa hepsi hakkında suç duyurusu açıyorum. Aşşagıda attıgımdan bunlardan bir tanesi. Bundan sonra bu tarz durumlarla karşılaşırsanız benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Çok güzel bir şekilde arkadaşlar hakkında suç duyurusu açarız ve sonuçlanmasını bekleriz :D

Yakın zamanda 2 3 tane daha suç duyurusunda bulunacagım bu arkadaşlar kendilerini biliyor :D

Ekli dosyalar

• cae.png
    cae.png
    116.1 KB · Görüntüleme: 267
  • cad.png
    cad.png
    267.4 KB · Görüntüleme: 228
Klavye başında yaptıgınız şeyler allah çarpsın sizi kurtarmaz, Atatürke şehitlere küfür edince hawli olmuyorsun. Forumun tanınan yüzlerininde çoğunun Atatürke devlete millete ettigi küfürlerin kanıtları var onlarıda yakında şikayet edecegim. Sadece yaptıgım Cimere şikayet etmek degil elimden geldigince her türlü kurum kuruluşa bildiriyorum ve çok güzel de geri dönütler aldım. Atatürke şehitlere vb. değerlere küfür edip sonra sen vatanımı kurtarıyorsun diyorlar

bravo kardeşim ?

eyw

ilk 6 ay anne sütü önemli, yoksa böyle aptal hayvanlar ortaya çıkıyor işte...
Ellerine sağlık kardeşim

Eline sağlık

Ellerine sağlık o ellerin dert görmesin

Ellerine Sağlık Kankam

++++++++++++

+rep

bu neknk

Ellerine sağlık hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!